O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sharon Osbourneová: Můžu za problémy svých dětí

autor : PlusPress , vydáno : 27. 08. 2004

Populární televizní hostitelka a manželka proslulého rockera Ozzyho Sharon Osbourneová na sebe svaluje vinu za problémy, s nimiž se potýkají dvě z jejích tří dětí, syn Jack a dcera Kelly. Má údajně na svědomí jak Jackův alkoholismus, tak závislost na drogách, s níž bojuje Kelly.

"Kdybych se o ně více zajímala, rozhodně bych si musela něčeho všimnout hned v začátcích," svěřila se Sharon Osbourneová, která má za sebou úspěšný boj s rakovinou.

Právě svoji nemoc a únavu považuje za hlavní důvod, proč nepoznala, že její děti mají problémy. "Když se provalilo Jackovo koketování s alkoholem, neměla jsem dostatek energie, abych mu pomohla. Byla to děsivá situace," uvedla a dodala, že naopak o problémech Kelly s drogami neměla ani potuchy.

"Opravdu jsem nic netušila. Jela v drogách a já to nepoznala. Můžu říct, že mám velkou radost z toho, že to novináři odhalili. Alespoň jsem měla možnost jí pomoci," konstatovala.

"Jack i Kelly mají za sebou rehabilitační kúru ve známé odvykací léčebně v Malibu. Snad je speciální program dokázal zbavit drog a pití napořád," věří Sharon Osbourneová, která se společně s manželem a dvěma ze tří dětí pravidelně objevuje v reality show hudební stanice MTV Osbourneovi.

Doufá, že po měsících útrap, kdy Jack a Kelly utápěli svoji rychle nabytou popularitu v alkoholu a drogách a její manžel Ozzy se velmi vážně zranil při sportování, nyní snad nastává období klidu.

Zdroj : LOS ANGELES (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006