O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Aneta Langerová - budoucí superstar?

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 28. 08. 2004

Ačkoli Aneta Langerová už dávno soutěž Česko hledá SuperStar vyhrála, rozhodne se o jejím osudu až po vydání alba, možná i mnohem později. Prvním bodem na dráze její kariéry je každopádně samostatný koncert, na kterém bude právě debutové album pokřtěno.

Aneta Langerová

Koná se 31. srpna 2004 na pražském Výstavišti v místě zvaném Bruselská cesta.

Mezitím stačila Aneta vystoupit se skupinou Divokej Bill na českobrodském Rock for People a s SPB na Sázava festu.

I přes popularitu vítězky SuperStar je ale těžké odhadnout, zda Aneta celou akci utáhne. Program je uspořádán tak, že zazpívá s každým hostem pouze jednu píseň, host pak na oplátku jednu píseň bez ní. Nejzajímavějších proto nemusí být pět písniček z debutového alba Spousta andělů, ale i spojení s kapelami Divokej Bill, Tři sestry, Ready Kirken, anebo duety s finalisty SuperStar Petrem Poláčkem a Martinou Balogovou.

Během akce bude možné si album Spousta andělů koupit, ačkoliv oficiálně bude v prodeji až 6.9. Skalní fanoušci se mohou zúčastnit i autogramiády.

Koncert je součástí Nokia Wave Jam 04 a začne v 19.30. Celá akce startuje už odpoledne v 17.00. Budou probíhat performance (freestyle motokros, BMX a skate jam na U rampě). Bonusem pro členy Nokia klubu je stan s občerstvením zdarma.

Foto : Archiv TV Nova

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
CDHenzy8-. -0. 2004, 30: 0
   CDMarek Soldát8-. -0. 2004, 30: 2
nezamestnavat slovakoupavel4-. -0. 2005, 29: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006