O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Noční hudební procházka po silničním okruhu

autor : Compress , vydáno : 28. 08. 2004

Druhý vídeňský silniční okruh Wiener Gürtel bude v sobotu 28. srpna od podvečerních hodin až do noci patřit netradičně nejen dopravním prostředkům, ale též a hlavně milovníkům hudby. Již po sedmé se tu na scénách poblíž či uvnitř jedenácti klubů uskuteční hudební „noční procházka“ Gürtel Nightwalk.

Hudební akce Gürtel Nightwalk, která se koná každoročně koncem srpna, se za sedm let své existence stala již neodmyslitelnou součástí vídeňského kulturního života. Letošní ročník nabízí účastníkům široký průřez rakouskou hudební scénou.

Hudební procházku zahájí na střeše nové Hlavní knihovny Dorit Chrysler. Rakouská zpěvačka žijící v New Yorku též virtuozně ovládá hru na theremin, hudební nástroj vynalezený v Rusku v roce 1919, který spočívá na elektromagnetických polích a vydává nezaměnitelné „spooky“ zvuky. Pohyby rukou na thereminu i laptopu, jakož i výrazný hlas Dorit Chrysler vystřídá vídeňská rocková skupina Le Charmant Rouge; na dalších místech okruhu pak vystoupí mimo jiné dvojice The Red River Two, trio Wedekind či Gerhard Potuznik se svým projektem GD Luxxe.

Projekt Gürtel Nightwalk má však i svou politickou dimenzi. Mezi jeho spoluorganizátory patří totiž několik sociálnědemokratických členů zastupitelstva vídeňské radnice, kteří chtějí – slovy zastupitelky Nurten Yilmazové – „dát okruhu Wiener Gürtel novou, moderní a inovativní tvář, ale také přiblížit návštěvníkům politiku zastupitelstev jednotlivých městských částí Vídně“. Na účastníky festivalu tedy v klubech nečeká pouze hudba, ale i (nejen umělecké) texty vídeňských komunálních politiků.

Vstup na všechna vystoupení akce Gürtel Nightwalk je volný. Při špatném počasí koncerty proběhnou uvnitř klubů. Podrobný program je k dispozici na www.mica.at

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006