O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Robbie Williams měl po roce a půl rande

autor : PlusPress , vydáno : 28. 08. 2004

Zatímco poslední rok a půl trávil zpěvák Robbie Williams střídavě v hlubokých depresích a meditacích, dnes se opět otvírá světu a lásce. Šťastnou ženou je kubánská rodačka Valerie Cruzová ze seriálu Nip/tuck, kterou pozval na nákupy do Beverly Hills. Čekalo ho milé přijetí nabídky a pak už jen báječné chvíle s rozkošnou herečkou. Takže starosti mu nyní dělá jen fakt, že mu lékaři diagnostikovali artritidu.

"Opravdu Valerii zbožňuje a rozhodl se udělat první krok a pozvat ji na rande. Strávili spolu báječný den. Myslím, že ona Robbieho taky dost žere. Šli spolu do Beverly Hills na nákupy a pak lehce poobědvali. Klapalo to mezi nimi skvěle. Robbie má Valerii skutečně rád a ona má ráda jeho. Mezi nimi to celou dobu romanticky jiskřilo," řekl zpěvákův kamarád britskému deníku The Sun.

Osmadvacetiletá Valerie Cruzová je představitelkou psychiatričky Grace Santiagové v seriálu Nip/tuck, jenž má velkou sledovanost v Británii a zvláště za Atlantikem ve Spojených státech. Robbiemu příběhy z jedné kliniky plastické chirurgie učarovaly, proto hltá všechny díly. Valerie je podle oficiálních vyjádření první ženou, kterou od loňského února zpěvák oslovil. Tehdy se s ním rozešla modelka Rachel Hunterová a zpěvák posléze upadl do hlubokých depresí.

Momentálně si však Robbie Williams dělá velké starosti o své zdraví. Třicetiletý miláček žen měl po fotbalu, který si střihl se svými přáteli, silné bolesti v nohou a podle internetové stránky newkerala.com mu stanovil lékař překvapivou diagnózu, totiž těžkou artritidu.

Megahvězda hudebního průmyslu už po prodělaném šoku dokonce myslí na to, že jí nemoc ukončí kariéru v showbyznysu a mohla by ji nakonec dostat i na invalidní vozík. Pak by se mohl podle svých slov stát předsedou fotbalového klubu.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006