O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Charlize Theronová občas stříhá z filmu své nahé scény

autor : PlusPress , vydáno : 01. 09. 2004

Některé hollywoodské hvězdy se svlékají před kamerou bez problémů, jiné by své tělo filmové optice nesvěřily ani za nic. A třetí skupina, do níž spadá také Charlize Theronová, se sice čas od času odhalí, ale scéna může ve filmu zůstat jen v případě, že dotyčný v ní vypadá skvěle.

Herci pak mluví o estetické hodnotě, ale většinou se jen bojí, aby se ve filmu neukázal jejich malý faldíček, strije nebo celulitida. Stejné veto na nahé scény vydala také držitelka Oscara Charlize Theronová.

Jihoafrická kráska se prý nestydí, ale nahota jí mnohdy připadá ve filmech zbytečná. Proto si do každé smlouvy na nové natáčení vnutí klauzuli, podle níž může při konečné práci ve střižně vyjmout z filmového pásu ty scény, jež jí připadají neestetické nebo zbytečné.

"Vždycky jsem ve smlouvě měla klauzuli, že pokud zhlédnu film a nejsem přesvědčená, že je to důležité, nebo cítím, že se někdo snaží těžit jen z mého těla, pak můžu scény vystřihnout nebo odmítnout promítání. Ráda pracuji s režisérem, jemuž mohu v tomto smyslu věřit. Pokud jsem nucena dělat to a ono, a nesmím nic ovlivnit, nevyleze z toho nikdy nic dobrého. A naopak nedokážu vůbec takovou práci udělat, pokud si s režisérem nevěříme. Nemám ráda práci, při níž musím myslet na to, že mám ukázat levou a ne pravou bradavku. Když platí, natoč si to podle svého, ale nech mě to zkontrolovat, jsem mnohem spokojenější," vysvětlila novinářům Charlize Theronová.

Zdroj : LOS ANGELES (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006