O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Tak nám začala škola

autor : Jiří Pospíšil , vydáno : 01. 09. 2004

Stejně jako mnozí jiní žáci a studenti, i já jsem dnes navštívil jedno pražské gymnázium, kde jsem se po dvou měsících setkal se zajímavými lidmi a vyslechl si úvodní projev naší třídní profesorky.

Je zajímavé pozorovat, jak se po těch dvou měsících někteří lidé změnili. Často dokonce k lepšímu ;-) U některých ale mám pocit, jako bych je viděl včera.

Chodíme do školy už nějaký ten pátek, takže obvyklé opakované seznamování se školním řádem a pravidly bezpečnosti vůbec neposloucháme, z čehož naše třídní, která zcela evidentně u školy pobývá většinu života, není zrovna nadšená.

Když se koukám na to, jak to u nás ve třídě vypadá a přidám k tomu naše spolužačky, připadám si jako v americkém filmu.

Nedílnou součástí prvního dne školy je rozdání rozvrhu a informacích o tom, kteří profesoři nás budou učit. U nás to letos není nic moc, ale doufám, že to přežiju ve zdraví ;-)

Nebudu se sáhodlouze rozepisovat, první den po tak dlouhé době je plný emocí, které se ve mně ještě neuklidnily - člověk neví, co má od spolužáků a tohoto školního roku čekat.

Ale pokud také patříte mezi ty, kteří dnes nastoupili, přeji v nadcházejícím školním roce hodně úspěchů a pevné nervy.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006