O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


V Británii zvyšují potenci pizzou

autor : PlusPress , vydáno : 01. 09. 2004

Britský specialista na bylinné léčitelství Douglas Schar začne vbrzku vyrábět speciální variantu italského slaného koláče, známého všem Evropanům pod názvem pizza, určenou zejména milencům. Nenapovídá tomu jen tvar srdce, ale také unikátní složení přísad, jimiž je těsto pokryto. Obsahuje totiž celou řadu bylin, jež zvyšují potenci a libido zamilovaných.

Bylinkář chce pizzou pomáhat všem milencům, jejichž milostný vztah trošku pokulhává. Nechal se inspirovat modrými pilulkami na potenci a nazval svůj výrobek Pizzagra.

Toping, jímž se pizza pokrývá, může mít různé složení, ale chuťové buňky v něm nejčastěji rozeznají banány, čokoládu, zázvor, černý pepř, chřest, artyčoky, feferonky a karamel. Douglas Shar totiž tvrdí, že všechny tyto boží dary obsahují látky, jež zvyšují potenci a libido.

"Většina těchto látek obsahuje afrodiziaka, která, jak je známo, zlepšují milostný život člověka. Někdo tomu věří méně, někdo více. Vybral jsem byliny, koření, ovoce a zeleninu, s nimiž mám sám nejlepší zkušenosti," tvrdí Douglas Schar.

Zdroj : LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006