O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kůzlečí děs II: Z pohledu vraha

autor : Lexa , vydáno : 02. 09. 2004

Vlčice byla za svůj hanebný čin, když v jednom z předchozích článků brutálně rozsápala čtyři kůzlátka, obžalována. Toto je přepis stenografického záznamu, co vypověděla. Jak vše vysvětlila? Jak moc lze vlastně překroutit realitu? Čili znovu parafráze příběhu od Boženy Němcové, avšak tentokrát z úplně jiného úhlu…

Když koza, mimochodem má velice dobrá kamarádka, musela odejít na pastvu, pověděla dětem, že budou chvíli samy. Ony začaly okamžitě reptat a křičet, co si to jako dovoluje, jen tak někam odcházet. Já jsem to naneštěstí slyšela, poněvadž jsem šla zrovinka kolem. Starostlivá koza poté svým neposlušným kůzlatům řekla, aby nikomu neotvírala. Jedno kůzle ale odseklo, že je to jejich věc, koho pustí a koho ne. A druhé pak dodalo: „No jo, hlavně už vypadni!“

Chudinka koza odešla s neblahým pocitem nezvládnuté výchovy na pastvu. Bylo mi jí opravdu velice líto. Náhle se ve mně probudil velice intenzivní a neodbytná touha jí pomoci. Ovšem pro dobrotu na žebrotu!

Chtěla jsem kůzlata napomenout, co si to ke své drahé milující matce dovolují. Zaklepala jsem na vrátka a zavolala, aby mi otevřela. Náhle jsem si uvědomila, že mě asi nemají příliš v lásce, neb jsem je za jejich neslušné chování již dříve plísnila. Proto jsem musela zalhat, že jim nesu mléku. Kůzlátka však vrátka neotevřela.

Šla jsem se tedy důmyslně převléknout za jejich matku kozu, abych je přímo přistihla, až na mě budou drzí a pokárala je za to. Znovu jsem zavolala u vrat. Tentokrát tenčím hláskem, aby byla má dobře myšlená mystifikace dokonalá. Kůzlátka mi ale opět neotevřela.

Nenechala jsem se jimi jen tak odbýt. Po chvíli jsem to zkusila znovu, hlasem co možná nejtenčím. Teď kůzlátka nemohla můj hlas rozeznat. Začala se tedy mezi sebou hádat a prát, jestli mi otevřou nebo ne. Dostala jsem strašlivý strach, aby si snad neublížila! Při té hrozné strkanici náhle jedno kůzle trklo do vrátek a ta se přede mnou otevřela. Vběhla jsem tedy dovnitř mezi kůzlata a začala je od sebe odtrhávat, aby toho nechala. Kůzlátka však místo toho začala trkat do mne! Snažila jsem se bránit, ale nebylo mi to nic platné. Chtěla jsem tedy alespoň zakřičet, aby už ta nebezpečná šarvátka konečně přestala! Otevřela jsem svou tlamu, nadechla se, ale vtom mi při té pranici kůzlata sama naskákala na mé špičaté a ostré zuby. No a tak se tedy stalo, že se, bohužel, všechna roztrhala…

A protože mám doma také malá a hladová vlčátka, měla jsem alespoň co k večeři.

Autor je zástupcem šéfredaktora O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článekdvojčata božena a v...9-. -0. 2004, 08: 0
Re: Článekdvojčata božena a v...9-. -0. 2004, 08: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006