O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Počítače dětem pomáhají lépe se připravit do školy

autor : PlusPress , vydáno : 03. 09. 2004

Příznivý vliv na rozvoj učebních schopností dětí předškolního a raného školního věku mají podle posledních výzkumů počítače. Odborníci ze Spojených států zjistili, že se lépe připravují na své první hodiny na základní škole ty děti, které ještě v mateřské školce dokáží pracovat s počítačem.

A pokud v práci s výpočetní technikou pokračují i nadále, patří mezi nejbystřejší žáky, plnící spolehlivě zadané úkoly.

"Jednoduchá zpráva pro rodiče zní, že počítače pomáhají dětem lépe se učit a připravovat do školy. Většina rodičů míní, že počítač v ranném věku může jejich miláčkům ublížit, ale ve skutečnosti může mít naopak pozitivní vliv na jejich učební schopnosti," prohlásila doktorka Melissa S. Atkinsová z Univerzity v Ohiu.

Počítače v rukou tří až pětiletých dětí však nesmějíí být bez dozoru. Rodiče musí jasně určovat, kolik času u monitoru jejich potomci budou trávit, ale měli by také dohlížet na to, s jakými programy přijdou do styku.

"Měly by to být jen výukové programy a dítě by u nich nemělo trávit více než slabou hodinu denně. Pokud se počítač stane chůvou a malý človíček bude u něj trávit hodiny, bude mít tato technika na zdraví a vývoj zhoubný vliv," vysvětlila doktorka Atkinsová.

WASHINGTON (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006