O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zkrátka Aneta

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 03. 09. 2004

Velká část české populace si jistě všimla, že Aneta Langerová měla poslední den letošních prázdnin svůj první samostatný koncert. Dalo by se říci, že se jednalo o velikou událost - hvězdy sice z nebe během koncertu nepadaly, ale jedna dost možná stála na pódiu. Aneta přestala být nenápadnou myškou, která koly soutěže SuperStar procházela spíše kradmo a s výrazem nezájmu. Nejen díky vizážistkám si dokázala získat publikum na svou stranu a nebála se „prodat“ sama sebe.

Během koncertu na pražském Výstavišti ukázala, že zpěvačkou je a hvězdou bezesporu být může.

Prostoje mezi kapelami, kde měla fungovat tak trochu jako moderátorka sice překlenovala horko těžko, ale fanoušci by jí stejně odpustili všechno. Povzdechy typu „Tak teď tu stojím jako tvrdé Y.“ sklízely smích a potlesk. Nutno podotknout, že málokdo si u českého publika umí vysloužit takovou benevolenci. Na pomoc s moderováním jí nakonec přišli Ondřej Brzobohatý a Laďka Něrgešová. Pomoc to byla záslužná, jen kdyby si ale nezapomínali vypínat mikrofony při odchodu z pódia… .

Rozjezdové písně Aneta zazpívala s mateřskou skupinou SPB, se kterou vystupovala už na Sázava festu. Jejich společné vystoupení bylo tentokrát o něco lepší. Bylo ovšem znát, že song Loutky s veršíkem „tvářičku má princezna usměvavou“ je už staršího data, a že se k mladé rokerce tak úplně nehodí.

Atmosféra s postupujícím večerem ovládala celou Stromovku. Aneta vždy zazpívala jednu píseň se svým hostem - po Ready Kirken následoval Divokej Bill, Petr Poláček a Martina Balogová (s Martinou ale Aneta překvapivě nezpívala), a nakonec očekávané Tři sestry. Kapela byla unavená z cesty ze zámoří, anebo zvukař usnul, protože výsledek byl poněkud unylý. Spojení se Třemi sestrami ideální nebylo, jakkoli vypadala Aneta s Lou Fanánkem na pódiu roztomile. Na druhou stranu o dokonalost ten večer nešlo, Anetě to moc slušelo, fanoušci ji mají opravdu rádi a nové album šlo na odbyt. Nahá noc, skladba z nového alba Spousta andělů jí, jak se říká, sedla. A takových songů bylo rozhodně víc. Jak Aneta prohlašuje, chce si stát za svým, chce být svobodná. To se jí zatím prostřednictvím bigbeatu a rocku daří a fanoušci ji za to obdivují - její touhu po svobodě moc dobře chápou.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
pravda, pravda Anet je nudnáLendy9-. -0. 2004, 03: 1
pravda, pravda Anet je nudnáLendy9-. -0. 2004, 03: 1
pravda, pravda Anet je nudnáLendy9-. -0. 2004, 03: 1
pravda, pravda Anet je nudnáLendy9-. -0. 2004, 03: 1
pravda, pravda Anet je nudnáLendy9-. -0. 2004, 03: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006