O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zákon o registrovaném partnerství jde do Sněmovny

autor : Redakce , vydáno : 08. 09. 2004

Na 31. schůzi petičního výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky předali zástupkyně a zástupci Gay a lesbické ligy členům petičního výboru petici pro zákon o registrovaném partnerství, adresovanou Poslanecké sněmovně PČR, kterou v průběhu minulých dvou měsíců podepsaly tisíce občanů České republiky.

Petiční výbor doporučil Poslanecké sněmovně PČR schválení návrhu zákona o registrovaném partnerství osob téhož pohlaví ve znění pozměňovacích návrhů, přijatých petičním výborem. Pro bylo sedm poslankyň a poslanců, jeden poslanec byl proti a jeden se zdržel hlasování. K projednávání návrhu zákona sněmovnou ve druhém čtení dojde na její zářijové schůzi.

Text petice

Vážené poslankyně, vážení poslanci, my, níže uvedení, vyjadřujeme svým podpisem podporu současnému poslaneckému návrhu zákona o registrovaném partnerství. Jsme toho názoru, že všichni lidé jsou si rovni ve svých základních právech, přičemž jedním z těchto práv je možnost legitimním způsobem upravit své životní partnerství, a to bez ohledu na pohlaví a citovou orientaci.

Další informace k otázce registrovaného partnerství najdete na www.partnerstvi.cz.

Zdroj : Tisková zpráva Gay a lesbické ligy, 7. září 2004 (Praha)

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006