O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Farenheit 9/11

autor : Marek Soldát , vydáno : 09. 09. 2004

Útok na Irák, teroristické útoky 11. září a volby 2000 jsou akce, kde G. W. Bush vystupuje jako zachránce civilizace. Na mušku si ho vzal Michael Moore, který ve svém dokumentárním snímku Farenheit 9/11 zveřejňuje skutečnosti, na které zmíněný politik určitě hrdý není.

Michael Moore je známý svým smyslem pro humor, který ve dvouhodinovém snímku Farenheit 9/11 dokonale zúročil. Přestože jde o odhalování až zarážejících skutečností, je tento dokument pojatý tak vtipně, že se u něj nejednou zasmějete.

Vypisovat zde všechny skutečnosti, na které film poukazuje, nemá smysl, to je úkolem samotného filmu. Ale pro malý nástin prozradím, že se Farenheit zabývá nejen G. W. Bushem, ale i jeho otcem a celou jeho rodinou, firmami, které řídil, styky s východem, které za tu dobu navázal.

Samozřejmě hlavním úkolem filmu je vnést světlo do podivností okolo prezidentských voleb v USA 2000, jeho vládou a postojem k otázce bezpečnosti, tím co dělal v době, když k teroristickým útokům došlo a tím, co se dělo potom.

Podtitulem názvu Farenheit 9/11 je teplota, při které hoří svoboda. Ve skutečnosti jde o datum, kdy došlo k samotnému útoku a jistě ne shodou okolností i o datum samotné premiéry filmu v kině Světozor.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006