O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Slet bubeníků 2004

autor : Redakce , vydáno : 09. 09. 2004

Letos již po třetí pořádá agentura AMP ve spolupráci s Pavlem Fajtem putující festival Slet bubeníků. Tento projekt je založený na souhře rytmů vždy několika bubeníků z různých zemí a hráčů na jiné doprovodné nástroje.

Vznikem projektu Slet bubeníků jsme si troufli vytvořit novou originální hudební akci a založit novou tradici žánrově vyhraněného festivalu. Dramaturgickým záměrem je pozvat na jedné straně přední české invenční bubeníky, na druhé straně renomované zahraniční hudebníky z různých hudebních žánrů, různých etnických kořenů a různého vnímání hudby na týdenní tvůrčí pobyt a autorskou dílnu (workshop) a iniciovat tak vytvoření unikátního a specifického uměleckého díla – společné kompozice, jejíž výsledkem bude živý koncert rytmických nástrojů (včetně melodických rytmických nástrojů). V roce 2002 se uskutečnil první pilotní ročník a ačkoliv jsme původně zamýšleli realizovat pouze jednorázovou akci, dopad festivalu byl tak zásadní, že se jeví přínosné Slet bubeníků produkovat jako periodickou akci. Festival Slet bubeníků se setkal s nebývalým zájmem jak publika, tak veřejnosti (např. ČT pořady Mezi proudy, Notes, Bez limitu, Události v kultuře) a prokázal tak svou životaschopnost a vhodnost realizace dalších ročníků.

Není znám podobný případ, že by se sešlo v jednom společném projektu více hráčů na bicí nástroje z několika naprosto odlišných hudebních žánrů či etnik. Z tohoto úhlu pohledu Slet bubeníků dociluje uměleckého novátorství, využívá kontrastů mezi žánry (jazz-vážná hudba-world music-alternativa-ambientní hudba) a zároveň etnické rozdílnosti a přístupu k tvorbě a navozuje jiskřivou tvůrčí atmosféru při workshopu a následně ji přenáší na podium.

Festival se představí v těchto městech:

24.9.2004 pátek Smržovka www.smrzovka.cz,

25.9.2004 sobota Zlín, www.golemclub.cz

26.9.2004 neděle v Třebíč www.kviztrebic.cz

27.9.2004 pondělí v Šumperku v Domě Kultury www.dksumperk.cz

28.9.2004 úterý Brno Semmilaso

29.9.2004 středa v Olomouci v U klubu www.uklub.olomouc.com

30.9.2004 čtvrtek v Bratislavě v Babylonu www.brno-koncert.cz/babylon/program.php

1.10.2004 pátek v Uherském Hradišti v Míru www.mir.uh.cz

2.10.2004 sobota

3.10.2004 neděle v Praze v Laterně Magice www.laterna.cz www.strunypodzimu.cz – 15 členná sestava!!!

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006