O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Elizabeth Taylorová je na vozíku

autor : PlusPress , vydáno : 10. 09. 2004

Filmová diva Elizabeth Taylorová onemocněla Parkinsonovou chorobou a stařeckou demencí. Dvaasedmdesátiletá legenda Hollywoodu, která se proslavila nejen svými filmy, ale i netradičním životním stylem, je nyní upoutána na invalidní vozík. Její přátelé jsou zdrceni. Stav, ve kterém se slavná Liz nachází, nejlépe vystihují slova bezmoc a zmatenost.

Je to hrozné. Uprostřed rozhovoru ztrácí Liz nit nebo lomcuje dveřmi, protože si nevšimla, že jsou zamčené, svěřila anglickému listu Mirror své pocity jedna z kamarádek filmové hvězdy. Její okolí se shoduje, že Taylorová stále více času tráví ve světě fantazie.

Z úst přátel se do tisku dostaly i další podrobnosti. O svém dvojnásobném manželovi Richardu Burtonovi, který zemřel již v roce 1984, slavná představitelka Kleopatry mluví, jako by stále žil. Ve svém losangeleském domě prý dlouhé hodiny sleduje právě filmy Kleopatra či Kdo se bojí Virginie Woolfové, ve kterých účinkuje spolu s Burtonem.

Britská média také zveřejnila bizarní plán Taylorové, podle kterého chce aférami proslulá hvězda přenést ostatky Burtona, pohřbeného ve Švýcarsku, do jeho velšské vlasti. Vedle něj tam chce nakonec jednou spočinout i sama Liz. Pro bulvární média byla herečka soustem po celou svou filmovou kariéru. Rozruch vyvolávalo už osm manželství, kterými prošla. Její život provázely alkoholové excesy, nervová zhroucení, ale i nemoci jako cukrovka či nádor na mozku, který se podařilo úspěšně odstranit.

Zřejmě kvůli svým zdravotním potížím se Taylorová angažovala v sociální oblasti. V roce 1991 založila nadaci na pomoc nemocným AIDS. Na co jiného jsou peníze, když ne na zlepšení světa? prohlásila herečka před třemi lety na filmovém festivalu v Cannes.

Zdroj : LOS ANGELES/LONDÝN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006