O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Hudba pod Řípem

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 14. 09. 2004

17. 9. proběhne v Roudnici nad Labem obnovená premiéra tradiční hudební akce – Podřípský Festival. Pořadatelé se rozhodli navázat na dobu před povodněmi, kdy byl festival v širokém okolí velmi oblíbený. Jak dopadne letos se dozvíme až v sobotu– program je totiž připraven až do páté hodiny ranní, nicméně vzhledem k nabitému programu je úspěch celé akce pravděpodobný.

Hlavními hudebními hosty jsou Chinaski, Anna K a její Band a mírně exotičtí Polemic ze Slovenska. Na toto slovenské ska naváže v obdobném rytmu Sto zvířat a Tleskač.

Už od odpoledních hodin (16.00) bude možné zaposlouchat se do hudby méně známé, o to však zajímavější skupiny Vega, složené z řad mentálně handicapovaných muzikantů a ovlivněné širokým spektrem hudebních žánrů. Poté nastoupí na scénu Doloros CLAN se svou odvážnou kombinací nu-metalu a hip hopu. Posmrtné Zkušenosti zase smísí pop, dance, jazz i rock s vlivy lidové hudby celého světa. A aby toho nebylo málo, skupina nezazpívá jen česky, má v oblibě i jazyk slovenský, francouzský, ruský, anglický a německý – zkrátka world music.

Závěr v doznívajícím letním rytmu reggae obstará DJ Kaya z Radia 1 se svým Swamp Safari Sound Systémem.

17.9.04, 16.00 až 05.00 Podřípský Festival, Roudnice nad Labem, Sportovní Hala Pod Lipou

16:00	POHÁDKOVÝ RIVAJVL
17:00	VEGA
18:10	POSMRTNÉ ZKUŠENOSTI
19:20	DOLORES CLAN
20:30	ANNA K
21:45	POLEMIC
23:15	CHINASKI
00:50	STO ZVÍŘAT
02:00	TLESKAČ
03:00	DJ KAYA - REGGAE
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006