O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nízká sexuální vzrušivost

autor : Lexa , vydáno : 17. 09. 2004

Nízký zájem o sex se u žen i dívek vyskytuje většinou v souvislosti s různými duševními a tělesnými potížemi, nebo s problémy v partnerském vztahu.

Příčinou nebývají u žen hormony, jak se mnozí domnívají, nýbrž partnerské vztahy. A často se jedná o poruchu vázanou právě pouze na jednoho určitého partnera.

Nedostatečná vzrušivost většinou ženě nevadí sama o sobě, potíže však způsobuje v onom partnerském vztahu.

Z tělesných příznaků se pak objevuje nedostatečné zvlhčení pohlavních orgánů během případného sexuálním aktu.

Pro účinnou léčbu pohlavní chladnosti je nutné především odstranit ony psychicky rušivé faktory. Důležité jsou dále sexuální sny a fantazie podpořené použitím různých erotických materiálů.

Velmi příhodná a účinná je při boji s nízkou sexuální žádostivostí masturbace a veškerá autoerotika.

Tyto aktivity by ale měly postupně přecházet do tzv. párové sexoterapie. Jedná se o vzájemné hledání a znovuobjevování erotogenních zón, i když k přímému styku zatím nedochází. V plné míře by se měl využít například orální sex a další nekoitální praktiky…

Populární sexuolog Radim Uzel říká: "Sexualita by neměla být chápána jako prostředek boje, nátlaku a vydírání, nýbrž jako přirozená součást lidského života, v níž by měl každý stejně přijímat jako dávat. Vzájemná partnerská tolerance, vycházení si vstříc a ohleduplnost jsou nejlepšími předpoklady kvalitního sexuálního života!"

Autor je zástupcem šéfredaktora O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
doplněníautor9-. -0. 2004, 17: 1
Jen u žen?Dumont9-. -0. 2004, 22: 1
   4Dumontautor9-. -0. 2004, 23: 2
      4DumontKrehulka1-. -1. 2004, 29: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006