O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kobra 11 začne bourat na vlastním

autor : PlusPress , vydáno : 21. 09. 2004

Platit šestimístné sumy za pronájem části dálnice, na níž se odehrávají riskantní automobilové honičky a nebezpečně vypadající havárie hrdinů německého kriminálního televizního seriálu Kobra 11, se již omrzelo jeho režisérovi a producentovi Hermannu Johovi. Rozhodl se proto, že si pořídí vlastní autostrádu, byť nebude nijak levná.

Vybudování dvoukilometrového úseku totiž pohltí částku 2,8 miliónu euro. V konečném efektu však muž, jenž je považován za německého kaskadéra číslo jedna a na svém kontě má také úspěšný projekt Klaun, rozhodně podstatně ušetří. I tím, že autostrádu budou moci za příslušnou úplatu využívat k testovacím účelům výrobci pneumatik a automobilové koncerny a ověřovat si na ní například chování svých produktů na mokré vozovce. Nemluvě o tom, že "filmová silnice", jež vzniká v areálu o rozloze 272 hektarů, který byl původně hornickou oblastí, zajistí od příštího jara dvě stovky nových pracovních příležitostí.

Projekt Johovy firmy Action Concept se navíc těší podpoře rýnských úřadů. Jeho propagace se ujal sám dürenský zemský rada Wolfgang Spelthahn, který si pochvaluje zejména širší společensky prospěšné využití autostrády. Proto také neváhal vynést na světlo důvěrnou informaci, že už je smlouva podepsána a podařilo se najít i dostatečný počet soukromých investorů. Takže nic už nebrání tomu, aby se další série Kobry 11 natáčela ve speciální zóně.

Zdroj : BERLÍN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekMichal Fridrich 2-. -1. 2004, 29: 0
Jsou SUPERSydny.Sydny1-. -0. 2005, 04: 2
mailSemir Gerghán7-. -0. 2005, 25: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006