O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Svoboda málem skončil pod autem

autor : PlusPress , vydáno : 22. 09. 2004

Při příležitosti dnešního Dne bez aut vyrazil do zaměstnání časně ráno ze svého bytu na Praze 4 ministr zahraničních věcí Cyril Svoboda na kole. Největším soupeřem na cestě na ministerstvo mu však nebyl silný vítr s deštěm a poněkud nevhodné oblečení, ale bezohlední řidiči. A tak se mu málem stal osudným hned první kilometr cesty Prahou v dopravní špičce.

Odbočující Avie u stanice metra Budějovická zdatného cyklistu za nepřízně počasí vůbec neviděla, nedala mu přednost, a tak Cyril Svoboda jen o vlásek unikl velmi nepříjemné kolizi.

Další cesta pak už probíhala po nábřeží relativně v klidu a ministr tak mohl vychutnávat probouzející se Prahu s rybáři u Vltavy a pejskaře na Kampě. Po průjezdu Kampou následovala opravdová zkouška fyzičky a Cyril Svoboda tak mohl při stoupání podél petřínské lanové dráhy plně využívat schopností a technických vymožeností svého horského kola. Přiznal, že se dost zapotil. Po zdolání Petřína mu byly odměnou nádherné pohledy na Prahu, které se otevírají cestou k Loretánskému náměstí, cíli cesty.

Na cestě pod Strahovským klášterem se ministr dokonce krátce zastavil, ale to už ho upozornila zvonkohra na Loretě, že je právě osm hodin a za několik minut mu na ministerstvu začíná první schůzka a porada.

Po ní Cyrila Svobodu čekalo zasedání Poslanecké sněmovny, kam se dnes samozřejmě po zámeckých schodech vypravil pěšky. Jakým způsobem se večer dopraví zpátky domů, ministr Cyril Svoboda neprozradil.

Zdroj : PRAHA (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
svoboda...jana9-. -0. 2004, 23: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006