O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Tvůrčí dílny Reflex

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 22. 09. 2004

22. – 27.8. probíhaly v Pozlovicích Tvůrčí dílny Reflex. O dílnách jste se mohli dozvědět z televize, novin i internetu. Jestli jste celou začáteční propagaci nepostřehli a nepřihlásili se, byť z toho či jiného důvodu, máte nyní možnost se podívat, jak těchto pět dní pod vedením Zdenka Zapletala, Michala Viewegha, Pavla Kříže a Reného Hábla vypadalo.

Co jsou to Tvůrčí dílny ?

Dílny byly zasazeny do poměrně útulného hotelu Ogar, který najdete v Luhačovicích-Pozlovicích.

Nutno podotknout, že Ogar je hotel, který v sobě skýtá opravdu všechno možné (po dvanácté hodině i všechno nemožné), což se mně, jak mě všichni znáte, celkem líbilo :-)

Tří dílny – výtvarnou, literární a hereckou – vedli logicky čtyři lektoři.

Výtvarná dílna aneb nejpracovitější dílna ze všech!

Výtvarnou část vedl René Hábl (oranžové tričko:-))))). U tohoto človíčka je - vyjma jeho tvorby - zajímavá ještě jedna věc. O dost dost důležitější. Čert vem, že vystavoval v Praze, Zlíně, Brně a ještě v mnoha dalších městech a galeriích. René Hábl má narozeniny přesně v ten samý den jako já!

No, tak abychom se vrátili k tématu, tak tenhle René Hábl, co má narozeniny přesně v ten samý den jako já, vedl tedy výtvarnou dílnu. Vedl ji zřejmě velmi dobře, protože výtvarníci opravdu kreslili od rána do večera a byli tak vytrvalí, že nám literátům z toho šel někdy mráz po zádech. Zabývali se portréty, akty i automatickou kresbou :-) Nejsem si jistá v číslech, ale dílna mohla obsahovat něco kolem 12 - 15 studentů.

Večerní ptáci literáti

Literární dílna byla různorodá. Zatímco ve výtvarné se našlo jen pár lidí nad 20, v dílně literární bylo obtížné najít někoho pod 30 :-) ( to píšu z pohledu nejmladšího účastníka – zužovaného depresí z  benjaminovského postavení).

Literáti byli dále výjimeční v tom, že měli hned dva (pokud budeme důslední tak tři) lektory. Michala Viewegha a Zdenka Zapletala (a na dvě hodiny Martina Pluháčka).

Kolik bylo členů LD vím náhodou (výjimečně) úplně přesně, 12 + 2lektoři :-)

Probírala se povídka, charakteristika postavy, dialog, monolog a velkou část času také aféry Michala Viewegha a Martina Pluháčka :-)

Hérečky a hércí

Hereckou část měl pod velením Pravel Kříž. Někteří prošli opravdu tvrdou zkouškou, protože vyjadřování emocí na kameru před Pavlem Křížem a zbytkem dílny je „fakt dřina“. Když jsme měli my ostatní přes den volno, učili se naši drazí herečtí kolegové monology a vymýšleli na příští den dobře hratelné emoce. Jo, neměli to lehké. Štěpánek jim to ale vynahradil tím, že se na jeden den spakoval na natáčení kamsi do Brna, takže mohli v klidu relaxovat či migrovat do druhých dvou dílen, kde nebyla taková psychická zátěž :-)

Doprovodný program zajišťovaly skupiny Benedikta a Docuku. Velký ohlas také získala beseda s redaktory Reflexu (Doležal, Bílek, Šibík), kurzy salsy a čtení na dobrou noc od Michala Viewegha a Zdenka Zapletala.

Více fotek najdete na http://www.foto-album.cz/album.asp?Id=3272

Podrobnější informace o projektu na www.tvurcidilny.com

Hotel Ogar - www.ogar.cz

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006