O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Lenin na cestě

autor : Compress , vydáno : 24. 09. 2004

Pokud v neděli potkáte na českých silnicích a dálnicích Lenina, nedivte se. Spolu se dvěma bezejmennými soudruhy bude na cestě z Vídně do Prahy.

Výlet politického pomníku z 20. století do současnosti je náplní experimentálního uměleckého projektu LENIN ON TOUR. Celkem 8000 kilometrů dlouhá cesta začala 10. září v Mnichově, a vede přes Curych, Turín, Řím, Vídeň, Prahu, Brémy, Drážďany a Berlín. Umělec a iniciátor akce Rudolf Herz k myšlence projektu říká: „Svým současníkům ukazuji Lenina. A Leninovi 21. století. Kdo mu ho vysvětlí?“

Tři granitové busty Leninova pomníku z Drážďan, který byl demontován v roce 1992, jsou přivázány na plošinu návěsového tahače. Kamion s hlavami Lenina a dvou anonymních soudruhů cestuje přes den po dálnicích i okresních silnicích. Večer udělá zastávku ve městě – zaparkuje před muzeem, divadlem, továrnou či diskotékou. Publikum má příležitost vyjádřit svůj názor před kamerou filmařského týmu, který Lenina na jeho cestě provází.

V neděli 26. září v 18 hodin dorazí Leninův pomník před pražské Rudolfinum, kde ho přivítá Miroslav Petříček.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006