O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Týden pro děti, mládež a rodiny

autor : Marek Soldát , vydáno : 24. 09. 2004

Praha 20. září 2004 – „Týden pro děti, mládež a rodiny“ je název akce, která začíná 20. září v Obchodním centru Letňany v Praze 9. Během celého týdne se zde až do neděle 26. září veřejnosti představí 35 neziskových organizací z Prahy a Středních Čech.

Akci pořádají společně Nadace rozvoje občanské společnosti a společnost Tesco Stores ČR a. s. ve spolupráci s obchodním centrem Letňany. Návštěvníci se setkají s divadly, zájmovými kroužky, základními uměleckými školami, domy dětí a mládeže, různými aktivitami pro volný čas, organizacemi pomáhajícími dětem i dospělým s nejrůznějšími zdravotními a sociálními handicapy a s mnoha dalšími, včetně organizací zabývajícími se zvířaty a jejich spolužitím s lidmi. Program pro jednotlivé dny zahrnuje velmi pestrou nabídku: každý všední den od 13 do 18 hodin a během víkendu mezi 10 a 18 hodinou se návštěvníkům bude aktivně věnovat několik neziskových organizací. V programu bude možné si například najít, kdy se děti mohou nechat namaskovat jako klauni nebo vyzkoušet, jaké to je nevidět či neslyšet, objevit zajímavý kroužek pro volný čas či se podívat, jak se cvičí vodící psi.

V pondělí, kdy akce začíná a o následujícím víkendu bude program doplněn řadou kulturních vystoupení, soutěží, ukázkových programů a zábavných aktivit pro děti i jejich rodiče. Denně bude možné zakoupit si jedinečné výrobky z chráněných dílen, vidět ukázky činností, kterými se organizace zabývají, informovat se o službách a aktivitách, které nabízejí, využít možností poradenství, apod.

„Týden pro děti, mládež a rodiny“ má vlastní internetové stránky s adresou: www.pomoztedetem.cz/tydenvtesco, na nichž jsou k dispozici podrobné informace o programu a průběhu akce a prostřednictvím aktivních odkazů se lze propojit na stránky všech organizací, které se akce účastní nebo ji podporují. Patronem akce je sbírkový projekt „Pomozte dětem!“. V roli oficiálního partnera se na akci podílí Městská část Praha 18 – Letňany a jako mediální partneři se účastní Český rozhlas Regina, společnost Vizus a Prague International Marathon.

Týden pro děti, mládež a rodiny“ má za cíl seznámit veřejnost s možnostmi, které neziskové organizace dětem a rodinám nabízejí. „Organizace, které se během této akce představí, mohou návštěvníky nejen inspirovat při organizování volného času, ale mohou jim nabídnout také mnoho užitečných informací a konkrétní pomoc při řešení různých situací v rodině nebo ve škole,“ uvedla Eva Williams, ředitelka vnějších a vnitřních vztahů společnosti Tesco Stores ČR a. s. Akce tohoto typu měla úspěšnou premiéru loni na podzim v brněnském obchodním domě Tesco. Pořadatelé zaznamenali velký zájem ze strany pražských středočeských neziskových organizací o účast na letošní akci. „Ukazuje se, že v organizacích, které se veřejnosti představí pracuje řada profesionálů a zároveň nadšenců. Jinak by nebylo možné tak krátce po prázdninách takovou akci připravit. Jako spoluorganizátoři sbírkového projektu „Pomozte dětem!“ jsme velmi rádi, že mezi organizacemi, je řada těch, které jsme již v minulosti z naší sbírky podpořili“ říká Blanka Šrámková z Nadace rozvoje občanské společnosti.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006