O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Podřípský Festival obnovil tradici hudebního setkání pod Řípem

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 26. 09. 2004

Přesněji řečeno v Roudnici nad Labem, kde se v pátek sešlo několik velmi oblíbených a vděčných festivalových kapel – mj. Anna K, Polemic a Chinaski. Přepestrý program festivalu nalákal fanoušky z různých koutů republiky a ještě různějšího hudebního vyznání.

Pod střechou roudnické sportovní haly se tak sešli zarytí skáčkaři, rodinky s dětmi, i tradiční fanoušci skupiny Chinaski. Prostor samozřejmě získala i méně známá hudební uskupení, ale vzhledem k brzkým večerní hodinám začátků jejich vystoupení se jim nedostalo možnosti vystoupit před početným publikem, to se totiž vytvořilo až při vystoupení Anny K a jejího Bandu. Přirozená Anna K („Stačí když se dívám“, „Noc“) se nestyděla svolat diváky a donutit je, aby místo sezení v hledišti přišli tančit k pódiu. Byla také za svou snahu náležitě odměněna potleskem. Úspěch v agitaci už neměl následující Dolores CLAN. Zpěvák Noid se marně pokoušel publikum roztleskat a roztančit, když začal s relativně populární a melodickou skladbou „Nu-destruct“ - posluchači na tvrdší muziku nebyli zřejmě připraveni.

Lépe na tom byly Posmrtné zkušenosti – mírně buddhistická formace využívající prvky worldmusic, dokonce i s vlastní tanečnicí - si skrovnějším publikem nenechala zkazit náladu a přispěla svou „rozvířenou“ hudbu do páteční nálady.

Ska kapela ze Slovenska čili Polemic konečně pořádně odstartovali festival pohodovým vystoupením. Kromě osvědčených hitů („Škandál“, „Conengria“) zaznělo i reggae šedesátých let a vše hned vypadalo veseleji. Poté nastoupili celou Roudnicí očekávaní Chinaski. Zavzpomínali na své začátky („Dlouhej kouř“, „Stejně jako já“), na rostoucí popularitu („Kutil“, „Klára“) a nakonec odehráli i novější kousky („Dobrák od kosti“), vše v naprosté pohodě a s profesionálním úsměvem. Na slovenské ska měla znovu navázat skupina Sto zvířat, bohužel nedorazila, a tak se jejich místa ujel Tleskač z Plzně a poněkud vylidněná hala se i přes pokročilé hodiny znovu rozhopsala. Do rána hrál Swamp Safari Sound Systém (DJ Vincent ze skupiny Švihadlo a DJ Kaya, který celým festivalovým programem i provázel). Festival navštívila necelá tisícovka lidí, což se znatelně odrazilo ve frontách na pivo (prakticky neexistovaly). S tím se ale pro příští rok příliš počítat nedá - jestli program bude nabitý stejně jako letos, a povolí se kouření v prostoru sportovní haly, počet návštěvníků se určitě alespoň zdvojnásobí.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006