O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Německý ministr hospodářství chce mít pivo na předpis

autor : PlusPress , vydáno : 27. 09. 2004

V tradiční evropské pivní baště patrně brzy prohlásí pivo za lék. Německý ministr hospodářství Wolfgang Clement totiž usiluje o to, aby se pivo stalo oficiálně uznávaným lékem, který lze získat na předpis.

Ministr je na základě odborných studií skálopevně přesvědčen o zdravých účincích chmelového moku, a navíc je ve své zemi proslulý tím, že v jeho útrobách zmizí půllitrová sklenice piva za sekundu a půl.

Naše veřejné zdravotnictví by mělo lidem umožnit získat pivo na předpis, prohlásil čtyřiašedesátiletý Wolfgang Clement.

Pozitivní účinky piva v současnosti vyzdvihuje především neurolog profesor Manfred Walzl z rakouského Grazu. Podle něj, ale i mnohých jiných studií, totiž pivo pomáhá snižovat riziko mrtvice a infarktu, zlepšuje výrazně krevní oběh a působí také jako afrodisiakum. To vše však, jak profesor zdůrazňuje, pouze při střídmé konzumaci. Excesům v pití piva je zapotřebí se vyhýbat, neboť vedou naopak k poškození orgánů a alkoholismu.

Muži mohou vypít denně zhruba litr piva, ženy půllitr. Pak má pivo skutečně příznivé účinky a nepůsobí jako jed, tvrdí profesor Manfred Walzl.

Pivo je tradičním a oblíbeným německým nápojem, nicméně nutno dodat, že v České republice se ho však na hlavu vypije více než v Německu, a jsme tak neoficiální pivní velmocí v jeho konzumaci.<úp>

Zdroj : BERLÍN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006