O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Husajnův důvěrník zkrášluje nosy

autor : PlusPress , vydáno : 29. 09. 2004

Povolení usadit se v zemi a pracovat jako plastický chirurg na jedné soukromé klinice v Oslo získal od norských úřadů Ala Bashir, někdejší osobní lékař a důvěrník Saddáma Husajna. Do služeb iráckého diktátora nastoupil v roce 1983 a setrval v nich až do pádu jeho režimu v loňském roce.

V žádosti o udělení licence údajně úřady ujistil, že se nikdy nepodílel na aktivitách neslučitelných s lékařskou etikou.

"Koncesi jsme mu dali na jeden rok, a pokud by se prokázal opak, okamžitě mu ji odebereme," ujistila veřejnost norská oficiální místa.

Jak uvádí večerník Aftenposten, působil Bashir v uplynulých měsících v Kataru, kde podle vlastních slov uskutečnil více než dvanáct tisíc operací nosů a získal si tak renomé jako mezinárodně uznávaný plastický chirurg.

Zkušenosti v oboru však měl zřejmě už z dřívějška. Proslýchá se totiž, že právě díky jeho talentu měli Saddám Husajn i jeho synové neustále k dispozici několik dokonalých dvojníků.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006