O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Módní večer v Corinthia Towers hotelu

autor : Magda Doležalová , vydáno : 01. 10. 2004

Tinity není, jak by se mohlo zdát, zkratka snad nejznámější výbušniny TNT neboli trinitrotoluenu (pro upřesnění toluen je šesti-uhlíkatá látka s benzenovým jádrem+tři dusíky k tomu), ani to není dětská říkanka či zkratka něčího jména. Je to název módní značky oblečení, který znamená něco začínajícího, něco, co se právě zrozuje. A stejně tak se zrodila i nová kolekce podzim-zima 2004.

Jen si představte- luxusní hotel, množství celebrit, běloskvoucí molo, blesky fotografů, rázná rytmická hudba podkreslující kočičí chůzi krásných žen s uhrančivě namalovanýma očima a dráždivě smyslnými rty – tak to byla show konaná v Corithia Towers hotelu v Praze ku příležitosti uvedení nové kolekce Tinity. Roli předskokana se ujal kadeřnický salon Twins, který na modelkách předvedl nejrůznější trendy vlasové kreace.

Nebudu zde dlouhosáhle vyprávět, co jste zde mohli vidět za fashion, neboť se domnívám, že by to pro většinu čtenářů vyznělo nudně. Ty, které to snad zajímá, odkážu na www.tinity.cz. Chci hodnotit především tu stránku akce, která mě snad bude jednou také živit. Pavla Charvátová, moderátorka večera se pokoušela vést tuto show poněkud svérázně. Její improvizace však působila dost prvoplánově, řeč křečovitě a humor lacině. Také zde více než jinde (tím myslím Televizní noviny, v nichž je jednou z hlavních moderátorek) byla znát její až přehnaná výslovnost, která mě lehce připomínala typickou velkohubost amerických raperů. Takže dojem nic moc. Na druhou stranu určitě zaujala diváky svou supermoderní vizáží, kterou ladně zapadla mezi předvádějící české topmodelky a Miss ČR zároveň. Exotickým bonbónkem byla bezesporu Britka arabského původu Priya Manickavasagar. Tato štíhlá gazela s milým úsměvem a uhelnými vlasy působila zprvu trochu nejistě, což jí ovšem velmi přidalo na půvabu.

Následná afterpárty konaná ve štvanickém clubu Face To Face byla příjemným završením leskem nabytého večera, ale pokud by jste tam čekali spoustu celebrit či dokonce nějakou modelku nenechte se zmýlit- nikoho jiného kromě superstar Sámera či Tomáše Savky by jste se tam nedočkali. Ti znalejší se totiž rovnou přemístili do známějšího Duplexu či Radosti FX.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006