O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sculpture Grande 05

autor : Redakce , vydáno : 01. 10. 2004

Po velkém úspěchu Sculpture Grande 04 se evropské sochy začínají stěhovat v noci od 4. do 6.10. 2004 z Václavského náměstí zpět do 13 zemí Evropské unie, odkud pocházejí.

Gallery art factory v této chvíli připravuje další ročník mezinárodního festivalu soch Sculpture Grande. Opět se bude jednat o projekt mladého umění, originální a centrum Prahy bude i létě roku 2005 „galerií pod širým nebem“.

Doba trvání festivalu Sculpture Grande 05: 18. června – 30. září 2005

Pořadatel: Gallery Art Factory, Václavské nám. 15, Praha 1, galleryartfactory@seznam.cz

Záštita: pod osobní záštitou pana primátora Prahy MUDr. Pavla Béma a pod záštitou starosty Prahy 1 pana Vladimíra Vihana

Množství exponátů: cca. 20 velkorozměrových soch současného vizuálního umění

Autoři: špičkoví evropští umělci (sochaři z Francie, Německa, Rakouska, Belgie, Polska, Maďarska, Slovenska a České republiky),

Centrum Prahy jako galerie současného umění od června do září 2005

Gallery Art Factory opět velkorozměrové sochy a instalace přímo na nejrušnějším náměstí Prahy – na Václavském náměstí.

Sochy a objekty – originální, šokující, odvážné a nepřehlédnutelné, budou rozmístěné po celém Václavském náměstí a okolí. Naddimenzované sochy mají nastolit zvláštně matoucí atmosféru - znejasnit hranici, při které divák opouští běžný všedný den a začíná procházet fantaskním světem vlastních představ v ojedinělé galerii města.

Podobným způsobem představila velkorozměrové sochy na bulváru Champs-Elyées před několika lety i Paříž.

Po Paříži vyjde se sochami na největší bulvár znovu i Praha - bez impulsů současného umění město zmrtví

Projekt Sculpture Grande je vysoce ceněn i primátorem města Prahy Pavlem Bémem, který dlouhodobě podporuje pražské kulturního dění. Udělil mu svou osobní záštitu.

Téma zadané umělcům sochařského projektu - „Bez hranic“

Gallery Art Factory vyzvala k účasti na festivalu soch špičkové autory ze všech evropských zemí. Sculpture Grande v roce 2005 bude koncipováno jako evropská mezinárodní přehlídka nejsoučasnějšího umění v kosmopolitní Praze s ústředním tematickou linií „Bez hranic“. Téma je pro Českou republiku více než aktuální, sochy budou reagovat na situaci, že naše země žije v evropském prostoru již rok bez hranic.

Festival se ponese v duchu důstojné prezentace Prahy jako města, které sebevědomě nabídne mezinárodní uměleckou přehlídku, srovnatelnou s jakýmkoliv současným projektem velkých rozměrů v jiné evropské metropoli.

Festival soch na náměstí jako originální prvek souhry umění a architektury ve městě, konfrontace významných historických staveb s nejmodernějšími vlivy současného umění.

Historická i moderní architektura největšího pražského náměstí se prostřednictvím současného sochařství stane originálním projektem dočasné galerie přímo v ulicích města. Praha tedy nabídne svým občanům a návštěvníkům z ciziny nevídaný umělecký zážitek – zároveň také znovu upozorní na jedinečnost Václavského náměstí. Díky nainstalování soch současného umění získá další kulturní a umělecký rozměr.

Galerie pod širým nebem

Festival Sculpture Grande 05 je jedinečnou prezentací současného vizuálního umění ve veřejném prostoru, výstavu „galerie pod širým nebem“ uvidí doslova milióny diváků, kteří během tří měsíců projdou bulvárem Václavského náměstí. Výstava se tak může stát doslova nejnavštěvovanějším výtvarným projektem.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006