O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Ruský mecenáš bude rozdávat zlaté sošky vítězům Českého olympu

autor : PlusPress , vydáno : 04. 10. 2004

Přípravu zbrusu nové společenské akce představil v Praze ve čtvrtek (30. 9.) ruský podnikatel Jurij Šustov. Od roku 2000 je v Rusku hlavním organizátorem společenské a kulturní události Ruský národní olymp, na níž jsou udělovány ceny osobnostem z oblasti kultury, vědy i politického života.

Stejnou akci ovšem pod názvem Český Olymp, chce nyní Jurij Šustov uspořádat i v České republice. Hlavními cenami jsou pozlacené sošky.

Zvolil jsem Českou republiku z několika důvodů. Předně je to krásná země a město, kde chci strávit alespoň pár dnů života, a také nás spojuje historie. Vím, že mnoho lidí má stále v paměti rok 1968, ale tehdy jsem já byl sedmiletým klukem, žádný nepřítel. Chci přispět k tomu, aby se názor na Rusko a Rusy změnil. Proto jsem se rozhodl zavést ve vaší zemi udělování cen výjimečným osobnostem pod názvem Český olymp. Laureáty si ovšem budou vybírat sami čeští občané, řekl Jurij Šustov. Celá akce bude podrobně slavnostním způsobem představena 20. října ve Španělském sále Pražského hradu. Mimo jiné na ní vystoupí operní pěvkyně Gabriela Beňačková, která navíc Český olymp podporuje. Udělování cen Ruský národní olymp je každoročně největší společenskou akcí v Ruské federaci. Odehrává se v reprezentativních prostorách moskevského Kremlu za účasti vládních představitelů v čele s prezidentem Vladimírem Putinem, celebrit ruského kulturního života, nejvýznamnějších podnikatelů ze Svazu ruských průmyslníků, představitelů ruské akademie věd. V přímém přenosu udělování cen přenáší první kanál ruské televize i další ruská celoplošná televizní stanice. Laureáty vybírá organizační výbor, v jehož řadách pracují například exprezidenti Michail Gorbačov a Boris Jelcin, šachový velmistr Anatolij Karpov, mnohonásobný mistr světa v ledním hokeji Vjačeslav Fetisov, operní pěvkyně Jelena Obrazcovová a další. Jurij Šustov si v současné době zařizuje v Praze kanceláře své společnosti Public Organization of United Nations v bývalém Dětském domě v Praze na Příkopech, kde bude rovněž i bydlet.

(Informace o soutěži Russkij Nacionalnyj Olymp jsou k dispozici na www.3-millenium.ru)

Zdroj : PRAHA (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006