O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bude USA vládnout Čech?

autor : Marek Soldát , vydáno : 05. 10. 2004

O českých kořenech amerického kandidáta na prezidenta, Johna Kerryho, se mluví už dlouho. To, že Horní Benešov nabídne Kerrymu čestné občanství, je ale naprostá novinka.

Tuto přelomovou informaci dnes přinesl zpravodajský server iDnes. Podle něj jediné co předchází udělení čestného občanství a umístění paměťní desky Johna Kerryho v domě svého dědečka brání je Kerryho rozhodnutí.

Kerryho stanovisko ještě neznáme. Známe ale už stanovisko české veřejnosti. V anketě pod zmíněným článkem totiž dvě třetiny čtenářů krok Horního Benešova kritizují.

Na druhou stranu, by bylo hezké kdyby nejsilnějším mužem světa byl Čech, to by určitě spousta lidí ocenila. Na stranu druhou, Kerry žije v USA, česky jsme ho zatím neslyšeli a neště se tu snad ani neukázal. Snad to v dohledné době napraví.

A jaký je Váš názor?

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
TitulekApe0-. -1. 2004, 05: 1
Kvalitamimo.mísař0-. -1. 2004, 05: 2
Jaký Čech?Trashman0-. -1. 2004, 07: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006