O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bernardýnům se soudkem rumu odzvonilo

autor : PlusPress , vydáno : 08. 10. 2004

Jednomu ze symbolů Švýcarska, bernardýnovi se soudkem rumu na krku, který poskytuje první pomoc obětem lavin, zvoní umíráček. Mniši z hospicu v Groβen St. Bernardu se totiž definitivně rozhodli ukončit jejich chov. V budoucnosti se chtějí soustředit výhradně na poskytování duchovní útěchy lidem v nouzi.

Podle informací švýcarského tisku probíhají v současné době jednání o dalším osudu legendárních psích záchranářů.

Nejpravděpodobněji jejich chov a výcvik převezme nadace vytvořená místní samosprávou, informují představitelé občanského sdružení Pro Groβen St. Bernard, jejichž snahou je, aby ve výběhu přiléhajícímu k církevnímu objektu byli bernardýni umístěni alespoň v letních měsících, kdy oblast navštěvuje největší počet turistů. Nechceme, aby jeden z tradičních symbolů naší země definitivně zmizel, zdůrazňují místní usedlíci.

Připomínají, že s drezúrou bernardýnů - záchranářů, jejichž úkolem bylo provázet a opatrovat poutníky ve svatobernardském průsmyku, začali zdejší mniši v roce 1750. Samotný hospic je ještě starší. V nadmořské výšce zhruba 2500 metrů jej nechal již v 9. století vybudovat svatý Bernard z Mentonu.

Zdroj : BERN (PLUS)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006