O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Staňte se hercem, herečkou

autor : Redakce , vydáno : 09. 10. 2004

Máte-li pocit, že Váše herecké výkony na pracovišti nebo v kuchyni dosahují takových kvalit, že byste se o ně chtěli podělit s ostatními, máte v dnešní době spoustu možností v podobě amatérských divadelních souborů. Nové členy nyní hledá i amatérské divadlo Síť.

Divadlo Síť svou uměleckou pavučinu natáhlo v roce 2001. Kulturní nitě osudu našeho divadla začali vytvářet Jakub Malý a Petr Glare Mejsnar. Třetí členka, Jana Hladíková, nám sice utekla za maskéřinou, ale i nadále je uvězněna v naší síti a spolupracuje snámi. Možná to trvalo dlouho, ale stejně jako vinná réva, která zraje dlohou dobu, aby se z ní stal chutný mok, tak i naše divadlo muselo zrát. V roce 2003/2004 jsme uvedli uspěšně dvě premiéry a několik repríz.

Směr, kterým se budeme ubírat nám nastínil slovenský herec Silvester Matula, který se chytil do naší sítě. Díky němu jsme se proměnili v československé divadlo s československými hrami a slovenským dramatikem Markem H. Eliášem. Snažíme se zase spojit Čechy a Slováky, a jelikož nás pár zůstalo, kteří si stále rozumíme - hrajeme naše hry dvojjazyčně. Věříme, že pro naše diváky to bude příjemný výlet za zpěvavou "slovenčinou".

Tyto důvody nás vedly k zinscenování úspěšného dramatu Chorá krv (Nemocná krev - pro začínající slovenštináře) a …Vaša Grace Poolová, které v sobě kloubí všechny naše pohnutky - hrajeme československy, snažíme se mluvit o problémech, které trápí naši dobu a využít potenciál celého týmu - autor, režisér, maskérka, herci.

Jelikož nemáme stálou scénu hostujeme v různých sálech v Praze, Neratovicích, ale I v Bratislavě. Zkušebnu máme ve Štěpánské ulici v Praze. To by bylo o našem divadle.

Pro potencionální zájemce o konkurz:

Rádi Vám pomůžeme ze seberealizaci a vstup na prkna která jednou budou znamenat svět. Hledáme nové lidi právě proto že valná většina souboru se už věnuje profesionálnímu divadlu, ke kterému mu dopomohla také zkušenost v našem souboru. Hledáme lidi kteří se chtějí věnovat divadlu opravdu naplno.

Informace o konkurzu:

1. Listopadu 2004 v 19:00
Štěpánská 37,
Praha 1 110 00
(sraz před domem)

Přijďte všichni a ostych nechejte doma!

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006