O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jihlava se chystá na nadšence filmového dokumentu

autor : Alena Oswaldová , vydáno : 11. 10. 2004

Na konci října (26. – 31. 10.) se bude v Jihlavě konat osmý ročník mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava 2004. Akce ve střední Evropě ojedinělá, jak prohlašují organizátoři. A ne nadarmo. Festival si klade za cíl udělat průřez veškerou dokumentární tvorbou, a to bez jakýchkoli omezení. Jak technologických, tak tématických.

Na festivalu se tak vedle sebe objeví filmové dokumenty, které jsou světovou či evropskou špičkou a dokumenty, o kterých třeba ani nikdo neví.

Mezi letošní lákadla určitě patří dokument Super Size Me, který bude uveden jako česká premiéra, a který byl jedním z vítězných snímků na letošním festivalu v Sundanc. Režisér a hlavní protagonista v jednom se podvolil experimentu - měsíc se stravoval u McDonald´s. Přibral 11 kilogramů a ačkoli u něj málem došlo k poškození zdraví, svůj pokus dotáhl do konce.

Z české nabídky je dobré vypíchnout s oblibou diskutovaný Český sen, sentimentálního Tatínka Jana Svěráka a Ženy pro měny Eriky Hníkové – mírně tragikomický dokument o snaze přiblížit se ideálu ženské krásy.

Vedle dokumentů se návštěvníci festivalu budou moci seznámit s osobnostmi dokumentárního filmu a diskutovat s nimi po projekcích. Unavené oči osvěží divadelní představení, autorské čtení či koncert Uriho Caina.

Během festivalu budou také vyhlášeny ceny osmého ročníku: cena pro nejlepší středoevropský dokumentární film 2004, cena pro nejlepší český dokumentární film 2004, cena diváků a cena za přínos světové kinematografii.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006