O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Fanouše - Víkendová pařba

autor : Fanouš , vydáno : 12. 10. 2004

Petr namítl, že zná sqělej bar v okamžiku, kdy sme už chtěli z hospy razit dom. Ačkoli sou podle mě tyhle podniky tak maximálně na vytuhnutí, souhlasili sme. Třebas tam ulovíme nějaký baby. A taky sme měli docela hlad.

Toho se Petr chytil a začal nás všechny lákat, že tam prej maj velkej výběr baget a a hlavně JUKEBOX! Tak to si pustíme ňáký naše hitovky, zauvažovali sme. A jelo se!

V nonstopáči sme si sedli na bar. Jeho obsluha byla tvořena celkem ucházející blonckou. Tvářila se ale dost nepřístupně. Ani se jí nedivim, když dělá v za barem v nonstopu. V takovejch nočních hodinách můžou takovej podnik navštívit takový lidi, že kdyby se chovala jinak, asi by to nezvládla…

Objednali sme si pivko a já celej natěšenej vyrazil k tomu jukeboxu. Brzo sem zjistil, že v něm toho na výběr moc kloudnýho nejni. Posilněn (již z předchozího průběhu kalby) notnou dávkou alkoholu sem se rozhod s naší milou barmankou přeci jen blíže seznámit.

Mizernej jukebox byl jediný společný téma, který mě v danou chvíli napadlo. Mou poněkud s obtížemi vyřčenou výčitkou, že v tom jukeboxu má samý sračky a jestli by s tim nechtěla třebas něco udělat, sem ale příliš sympatií nezískal. Pohrdavě odsekla, co že bych chtěl, aby tam jako bylo. Rychle sem se pokusil o obrat v nedobře zahájený konverzaci slovy, že je mi to úplně jedno, třeba něco, co se líbí jí. Čímž sem zcela popřel svůj předchozí výrok. Ona si toho bohužel taky všimla a dala mi to jasně najevo když řekla, že se jí právě líbí ty moje "sračky" co v tom jukeboxu sou.

Bagety! Napadlo mě. Na to by se mohla chytit. Suše sem jí oznámil, že já i mí přátelé máme hlad a optal se, jakou bagetu by mi doporučila. Žádný nemáme, utrousila s nezájmem o naše žaludky i o nás celkově. Chtěl sem se okamžitě obrátit na Petra, jak je to tady s těma bagetama co sliboval, ale on byl v družnym hovoru s nějakejma Skotama. Domlouvali se právě, že si pudou ven zahulit. Tak sem to teda aspoń pochopil z tý jejich angličtiny, která teda nejni zrovna mou nejsilnější stránkou. Rozhodně je ale na lepší úrovni, než má momentálně zoufalá snaha o kontakt se zdejší barmankou.

Nasadil sem ležérní výraz a dvojsmyslně prohodil: Hm, tak bagety nemáte… a čim byste mě teda mohla potěšit jinym? Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat: Pro tebe tak utopence, čímž dala prokazatelně najevo, co si myslí o mně a o ostatních podnapilých návštěvnících nonstopu, kde se dá podle mě tak maximálně vytuhnout…

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Mno...mimo.mísař0-. -1. 2004, 12: 2
Ach joLMC0-. -1. 2004, 18: 1
Ach joLMC0-. -1. 2004, 18: 1
Re: ČlánekPSEUDOANALÝZA0-. -1. 2004, 21: 0
   Re: ČlánekLMC0-. -1. 2004, 22: 0
      Re: ČlánekFanouš0-. -1. 2004, 23: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006