O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


S Invexem přišla i zima

autor : Marek Soldát , vydáno : 18. 10. 2004

Každoroční mezinárodní veletrh informačních technologií, Invex 2004, který se koná na půdě areálu BVV v Brně je pro lidi z odvětví IT už řadu let jakýmsi přelomem roku. Bohužel, popularita této akce rok od roku klesá a proto letos organizátoři připravili zajímavé změny. Ty jen podtrhávají měnící se tvář veletrhu, což ale pro záchranu této akce asi nezbytné.

Letošní Invex byl rozdělený do čtyřech částí – Invex Classic, Invex Bussiness, Invex Home a Invex Game. Inzerovaný 10% nárůst počtu vystavovatelů je trochu zavádějící kvůli prezentaci řádově desítek firem z Thaiwanu na minimu výstavní plochy převážně v sektoru Invx Home.

Invex Classic, tedy to, co návštěvníkům zbylo z původního Invexu, jak ho pamatujeme před pěti lety, v podstatě zabírá něco přes třetinu výstavní plochy letošního Invexu, převážně v pavilonů A, E, F a V.

Invex Bussiness je úspěšným pokračováním projektu z minulého roku, kdy se organizátoři rozhodli vyčlenit jeden celý pavilon pro nerušená obchodní jednání. Invex Bussiness probíhal v pavilonu G1 s registrovaným přístupem.

Invex Home se pak zabývá pamětníky tolik proklamovanou spotřební elektronikou. Invex Game byl izolován do prostoru kruhového pavilonu Z. Před vchodem do pavilonu měli rozdávat špunty do uší, protože disco show Eurotelu, a soutěže v počítačových hrách doplněné o bohatý doprovodný program, dodávaly tu správnou atmosféru akorát mladším návštěvníkům veletrhu.

Abychom nebyli jen u kritiky, dvě novinky z oblasti IT letošní Invex přeci jen přinesl. V první řadě je to bezdrátová rádiová myš s laserovým snímačem polohy, takže, na rozdíl od optických snímačů, může fungovat opravdu na každém povrchu. Dočkali jsme se také praktického předvedení technologie pro připojení k internetu EDGE od T-Mobilu. Rychlost tohoto připojení se držela nad 200kbps, čímž technologie překonala původní předpoklady a v praxi se tak rychlostí vyrovná technologii CDMA od Eurotelu.

A na závěr jednu chuťovčičku (a to doslova). Na stánku firmy Rekonix, která se zabývá systémy pro zabezpečení a úschovu dat (možná kvůli návštěvnické soutěži o nejlepší expozici) točili každý den od dvou do tří hodin plzeňské pivo. Nelze se divit tomu, že v této době nebylo okolo této expozice k hnutí.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006