O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Portréty slavných na fotografiích Cecila Beatona

autor : Compress , vydáno : 19. 10. 2004

Marilyn Monroe, Fred Astaire, Greta Garbo a Grace Kelley představují jen několik málo z hvězd 20. století, které svým fotoaparátem zachytil známý britský fotograf Cecil Beaton. Výstava více než dvou stovek jeho portrétů byla u příležitosti stého výročí Beatonova narození přenesena z londýnské National Portrait Gallery do vídeňského KunstHausu.

Slávu si Cecil Walter Hardy Beaton (1904–1980) vydobyl především díky portrétům světoznámých tváří ze světa módy, literatury a filmu. Beaton spolupracoval po mnoho let s britským, francouzským a americkým časopisem VOGUE, pro nějž zachytil mnoho osobností na počátku jejich hvězdné kariéry. Na vrchol společenského uznání ho vynesla zakázka britské královské rodiny v roce 1939. V šedesátých letech Cecil Beaton vyvinul nový styl a pracoval s kultovními figurami, především s Mickem Jaggerem.

Dočasně se Beaton věnoval též filmu. Za své kostýmy k muzikálovým filmům Gigi s Lesliem Caronem a My fair lady s Audrey Hepburnovou dostal dokonce filmové Oscary. Beatonovy talenty byly ovšem ještě rozmanitější. Byl výborným ilustrátorem, malířem, spisovatelem a scénografem. Retrospektivní výstava ve Vídni zahrnuje více než 200 fotografií a ilustrací.

Výstava „Cecil Beaton. Portraits“ probíhá od 7. října 2004 do 9. ledna 2005 v KunstHausWien v 3. vídeňském obvodu. Otevřeno je denně od 10 do 19 hodin, v pondělí je vstupné sníženo na polovinu. Další informace na www.kunsthauswien.at

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006