O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Večer Viktora Dyka

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 20. 10. 2004

Zpříjemněte si 11. listopad programem o Viktoru Dykovi v pražském klubu Souterrain. Kromě kvalitního přednesu (ukázek z jeho děl) a mnoha zajímavostech o jeho životních osudech vám také večer zpříjemní hudební doprovod Zbyňka Zemana.

Za občanské sdruení Neraweb (www.osn.neraweb.cz)

Miroslav Černý, předseda

Martina Bittnerová, místopředseda

Večer Viktora Dyka

Literárně-hudební večer se koná v rámci festivalu „Vinohradský podzim s poezií“ za podpory Městské části Praha 2 ve čtvrtek 11.11.2004 v 19 hodin v klubu Souterrain (www.souterrain.cz) Bělehradská 82, Praha 2, kdy se v programu o Viktoru Dykovi diváci seznámí s jeho básnickou tvorbou v podání Libora Ulovce, ale také méně známými povídkami v přednesu Lucie Jankovské. Rovněž nebude chybět esej o životních osudech tohoto významného českého spisovatele a ukázka z jeho korespondence.

V druhé části programu ve „dvacetiminutovce se současnou poezií“ představí svou poetickou tvorbu básníci Libor Ulovec a Ladislav Kocián.Celý pořad završí diskuse na témata vztahující se k osobnosti i tvorbě Viktora Dyka. O hudební doprovod se postará Zbyněk Zeman.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006