O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


In-Line Tour 2005 hledá sponzory

autor : Redakce , vydáno : 21. 10. 2004

ChrisFromParis, komunikační a reklamní společnost se sídlem v Olomouci, hledá partnery pro In-Line Tour 2005, sérii víkendů na kolečkových bruslích, připravovanou na jaro příštího roku. In-Line Tour 2005 bude co do rozsahu první akcí svého druhu v České republice.

Během 8 víkendů v květnu a červnu 2005, bude tato akce v 8 městech České republiky lákat své příznivce z řad mládeže i celé rodiny. Na programu budou kurzy pro začátečníky a pokročilé, děti i dospělé, ale i ukázky profi in-line bruslení, to vše v rytmu moderní hudby. Připravujeme velkolepé setkání příznivců in-line bruslení se spoustou zábavy.

V centru osmi českých měst bude víkendová In-Line Tour vesnice lákat zájemce o ukázky umění nejlepších in-line bruslařů v republice. Zároveň mohou návštěvníci požádat o rady přítomné profesionály a navštívit stánky partnerů In-Line Tour, každý o rozměru 25m2. Organizovaná nedělní hromadná jízda umožní účastníkům poznat vlastní město z  jiného úhlu. Bude to velkolepé, vyjímečné a přátelské vyvrcholení celého víkendu ve skvělé atmosféře.

Na bohatou mediální podporu je plánováno 8 milionů Kč. Každé město obdrží plakáty, které budou umístěny na strategických plochách. Tři dny před začátkem In-Line Tour budou hostesky lidem ve městě distribuovat program, který bude zvát obyvatele k účasti. Partneři budou citováni při prezentacích jak v rádiu, tak v regionálních novinách a časopisech.

Prezentace sponzorů bude rozdělena do tří úrovní: Jméno hlavního partnera „Platinium“ bude spojeno s celým turné a bude citován ve všech reklamních aktivitách a vyvěsěno v In-Line Tour vesnici. Partneři „Gold“ budou citováni ve vybraných reklamních aktivitách. Oba sponzoři („Platinium“ a „Gold“) budou mít ve vesnici své stánky o rozloze 25m2, logo na obvodových stranách vesnice a na uniformách pořadatelů a budou citováni komentátorem v průběhu celé akce … Třetí typ partnerství („Silver“) bude rezervován regionálním sponzorům. Zájemci o partnerství In-Line Tour se mohou hlásit od začátku října až do konce roku 2004. V současnosti připravujeme pro tuto akci internetové stránky www.inlinetour.org, kde budou zveřejňovány informace o přípravě a následně i průběhu celé akce. In-Line Tour 2005 Vám nabídne jedinečnou příležitost podpořit Vaši značku neobvyklým způsobem a posunout ji blíže k cíli.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006