O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jiří Korn letos naposled v Rudé magii

autor : Redakce , vydáno : 26. 10. 2004

Na prknech nově zrekonstruovaného Divadla v Celetné vystoupí ve středu 27. října a v pondělí 8. listopadu Jiří Korn. Naposledy v tomto roce tu bude na programu Rudá magie, kde tento všestranně nadaný zpěvák, tanečník a herec ztělesní ústřední postavu lakomce Hieronyma.

Sekundovat mu budou Vladimír Marek jako Mnich, Tomáš Kolomazník v úloze falešného alchymisty a Václav Liška coby žebrák Romulus. Lakomcovu ženu Sibylu hraje Kateřina Velebová, která projekt zároveň zaštiťuje producentsky. Hru belgického dramatika Michela de Ghelderode, situovanou do historických Flander, zrežíroval Richard Bobek, který Jiřího Korna poprvé obsadil do úspěšné inscenace Služky.

„Vždycky jsem měl spíš zato, že peníze je lepší rozumně utratit než na nich nerozumně sedět,“ říká o napáleném skrblíkovi Jiří Korn. Ten se své náročné činoherní role chopil s typickým nasazením – podobně jako ve Služkách, kde si jinak pověstně jemný a elegantní muž odvážně střihl úlohu drsné stařeny, je i v Rudé magii takřka k nepoznání. Part starého lakomce je navíc obtížný i svým rozsahem: „Opravdu jsem se tentokrát obával, jestli to vůbec zvládnu – vydržet víc než dvě hodiny na scéně a mít skoro pořád nějaký text,“ přiznává Jiří Korn.

Přesvědčivý výkon v Rudé magii ale naznačuje, že v divadle je dnes Jiří Korn stejně doma, jako v jiných oborech své činnosti. Držitel Ceny Thálie, kterou v tomto roce přebíral za skvělé ztvárnění Thenadiera v muzikálu Bídníci, teď právě zkouší další roli v muzikálu Miss Saigon. Dovolená ho čeká až v lednu roku 2005: stráví ji nejspíš na snowboardu v oblíbených Jeseníkách, kde se loni s partou hereckých kolegů připravoval právě na premiéru Rudé magie. Pokud jde tedy o další divadelní projekty, u Jiřího Korna nejsou žádná překvapení předem vyloučena.

Rudá magie: 27.10 a 8.11. od 19.30 v Divadle v Celetné

Předprodej a rezervace vstupenek:

pokladna Divadla v Celetné

tel 420 608 327107, 420 222 326 843

e-mailové rezervace: www.divadlovceletne.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006