O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Sáry – Deprese

autor : Sára , vydáno : 27. 10. 2004

Dva tejdny jsem nic nenapsala, protože jsem se zmítala v depresi. Z čeho? No, z čeho asi…. No, tak si sedím po ránku u mé oblíbené MF Dnes, popíjím čaj, líčím si oči a najednou SMSka. Hurá! Píše mi Nejvíc sexy chlap v mým seznamu! Se ani neptejte, co mi ten kretén zase napsal….

NE, teď vážně.

Psal mi proto, aby mi oznámil, že konečně poznal dívku svých snů. Jelikož se s tím svěřoval mně, usoudila jsem, že já to nejsem a tudíž jsem propadla hrozné depresi.

Velmi rozumně jsem si uvědomila, že nemám uzavřenou životní pojistku a tak není vhodné se svým životem skoncovat takto brzy.

Poté, co jsem shlédla asi posté Pomádu jsem usoudila, že celý svět je jedno velké spiknutí proti mé osobě a že milostné filmy se točí jen proto, aby se lidé jako já měli u čeho litovat.

Zavolala jsem kamarádovi, který mi samozřejmě počal zvedat náladu s tím, že jsem hrozně skvělá holka a že přece nebudu blbnout kvůli nějakýmu utřinosovi z reklamní agentury. Potom náš hovor zakončil tím, že by se mnou opravdu rád někam šel, ale musí bejt dneska s Diankou (jeho žena) doma, protože mají tříleté výročí a to by se jaksi nehodilo.

Poslední větou mě absolutně frustroval, protože jsem si uvědomila, že já za poslední tři roky jsem se potácela ze vztahu do vztahu a on si spokojeně žije se svou Diankou v totálně harmonickém svazku.

Celej den jsem proválela v posteli, večer skoukla nějakej biják a ráno už mi bylo celkem dobře.

A kdyby mi v poledne nenapsal Nejvíc sexy chlap v mým seznamu, že je nejšťasnější člověk na světě a jestli nechci poznat Lucku (jeho dívka snů - moje noční můra), tak jsem snad měla i celej den dobrou náladu.

Napadlo mě, že bych třeba mohla jet do Afriky na nějakou dobročinnou misi! Zapomenout na všechny starosti mého ubohého života a konečně začít dělat něco, co bude někomu užitečné!

Byla jsem taky pozvaná na ples. Zítra si jdu půjčit šaty.

Uvidíme.

Když ten ples dopadne dobře, tak do Afriky nepojedu….

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006