O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bridget Jonesová je s rozumem v koncích

autor : Marek Soldát , vydáno : 28. 10. 2004

18. listopadu má premiéru volné pokračování Deníku Bridget Jonesové s názvem Briget Jonesová: S rozumem v koncích. Opět se jedná o lehce uhozenou romantickou komedii, ve které ztvárnily hlavní role Renée Zellwegerová, Hugh Grant a Colin Firth.

Film Bridget Jonesová: S rozumem v koncích, který vznikl podle stejnojmenného románu Helen Fieldingové, se snaží odpovědět na otázku Co vlastně následovalo po happyendu? aneb Dokonalý přítel. Dokonalý život. Co by se mohlo podělat.

Bridget Jonesová, trhlá blondýnka s pár kily navíc, skončila v náruči tolerantního právníka Marka Darcyho (Colin Firth), který má pochopení pro všechny její omyly, záchvaty i trapné situace.

Ale Bridget je zřejmě unavená perfektním životem a začne na něm hledat špatné stránky. A začne u podezřívání Markovy atraktivní sekretářky a pochybování o tom, jestli ji Mark stále miluje.

Shodou nepříznivých okolností se však jako úspěšná novinářka dostane do Thajska se svým kolegou Danielem Cleaverem (Hugh Grant), kterého ze srdce nesnáší. To se však velmi rychle změní.

Následuje však drobný incident, kvůli kterému se Bridget ocitne v Thajském vězení a od tohoto okamžiku se začínají šňůry složitého příběhu postupně rozplétat.

Bridget Jonesová: S rozumem v koncích je film o tom, že i sebešťastnější láska může přivodit trápení a že většinu milostných problémů nevytváří partner, ale my sami.

Jestli máte problémy s usínáním v kině, tak na ně můžete s klidným srdcem zapomenout. Film je plný zvratů a napínavý až do samého konce. Vyjma přiměřené dávky humoru na Vás čeká i zajímavý příběh, ve kterém možná najdete své místo i Vy.

Děj filmu se mimo Londýna odehrává i v Thajsku a Rakousku. Tento rozdíl kultur byl velmi dobře využit pro podtrhnutí děje celého příběhu, který Vám však chvilkami přijde možná trochu chaotický a začnete se v něm ztrácet. Určitě ale ne tolik, jako v reálném životě.

Název : Bridget Jonesová: S rozumem v koncích
Originální název : Bridget Jones: The Edge of Reason
Režie : Beeban Kidron
Předloha : Helen Fielding
Hrají : Renée Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth, Jim Broadbent, Gemma Jones, Jacinda Barrett
Délka : 120 minut
Premiéra v ČR : 18. 11. 2004
Hodnocení : 80%

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006