O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pojišťovna štěstí na vrcholu divácké přízně

autor : Redakce , vydáno : 30. 10. 2004

Velký televizní román Pojišťovna štěstí se těší mimořádnému zájmu publika. S každým dalším odvysílaným pokračováním se počet diváků stabilně zvyšuje. Sedmý díl přilákal v neděli 24. října k obrazovkám Novy opět rekordních 3,178 milionu lidí. Budou padat rekordy i tuto neděli?

Pojišťovnu štěstí zároveň sledovalo 67 procent dospělých, kteří v tu dobu měli puštěnou televizi.

Praha 25. října 2004 – V neděli večer jsme sledovali sedmou kapitolu původního českého seriálu Pojišťovna štěstí a čísla sledovanosti potvrzují, že se stal nejsledovanějším seriálem, který je v současné době vysílán v Česku.

Seriálu daly přednost především ženy – těch bylo 2033 tisíc (ženy 15+) sledujících TV NOVA, což je 73 % žen přítomných tou dobou televizních obrazovek. U mužů nad 15 let dosáhla sledovanost 1145 tisíc při podílu 58 %.

V článku jsou použity fotografie z oficiálních stránek seriálu Pojišťovna štěstí.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekBary7-. -0. 2005, 09: 1
Re: ČlánekBary7-. -0. 2005, 09: 1
Re: ČlánekBary7-. -0. 2005, 09: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006