O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník Sáry - Sbohem! Odjíždím do Afriky!

autor : Sára , vydáno : 31. 10. 2004

Na plese jsem měla nádherné šaty (ne, radši neprozradím jakej majlant mě stály). Samozřejmě jsem šla na ples s doprovodem, poprosila jsem o něj mého nejlepšího přítele Honzu. Honza se hodil opravdu skvěle do gala (až jsem na něm mohla chvílema oči nechat). Jenomže….

Celý večer byl opravdu báječný. Tančili jsme, blbli jsme, dokonce ke mně přišel šéf a poznamenal, že mi to dnes opravdu velice sluší (taky kdyby viděl ty přípravy…).

S Honzou jsme problbli skoro celou noc a kolem třetí jsme se rozhodli, že půjdeme domů. Samozřejmě mě šel doprovodit.

No, skončili jsme u mě doma, konkrétně u mě na pohovce, kde jsme si po několika minutách strávených něžnostmi uvědomili – tak nějak najednou – že je Honza vlastně zadaný a jeho žena Dianka je opravdu velmi hodná a milá žena (moje kamarádka!!).

Honzův odchod byl poté slušně řečeno velmi (s třemi vykřičníky) trapný, protože se ozývalo jen: „Promiň, já nechtěl!“ „Ne, ty promiň, nějak mi přeskočilo“ „Ne neomlouvej se, já jsem blbej.“ „Ne, počkej, hrozně mě to mrzí, omlouvám se, přehnala jsem to.“

Nakonec jsem ho tedy vyprovodila, zabouchla za sebou dveře a sjela po nich až na podlahu. Tam jsem seděla asi dvacet minut, než jsem si uvědomila, že naše přátelství už nikdy nebude jako dřív a tudíž jsem přišla o nejlepšího kamaráda.

Krom toho mi před očima začala běhat podobizna Dianky. Alespoň kdyby to nebyla tak hodná ženská!

Z toho jsem jednoznačně usoudila, že do Afriky jet musím, i kdybych už nechtěla. I kdyby se to Dianka nedozvěděla, jakože si myslím, že Honza jí to asi nebude vyprávět, tak bych se jí stejně nemohla už nikdy podívat do očí.

Bože, je ze mě rozvracečka rodin!

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článeklinzeie1-. -1. 2004, 03: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006