O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar II - střípky

autor : Jakub Svoboda , vydáno : 01. 11. 2004

Ačkoliv první řada úspěšné reality show SuperStar skončila teprve nedávno, již nyní se rozebíhají nejednoduché přípravy na další pokračování. Do konce října měli uchazeči možnost registrace, ať už prostřednictvím internetových stránek, nebo takříkajíc tradičně, poštou. V listopadu, pokud půjde vše podle plánu, by měly začít samotné konkurzy. V tu dobu by tedy logicky měli být známí i porotci a moderátoři nové řady.

Také že se v posledních dnech usilovně hledali. Ačkoliv to zpočátku vypadalo (bulvární a společenské časopisy a noviny nás o tom alespoň ujišťovali), že vybírat se bude pouze mužská část poroty a Vlaďka Něrgešová bude mít své jisté, nedávno z vedení Novy prosákly informace, že konkurz se koná i na moderátorky.

Vedením nové řady byl znovu pověřen Pavel Zuna, který v jednom z rozhovorů potvrdil, že celý organizační tým má nemalý respekt z úspěšnosti minulé soutěže. To nejspíše znamená, že nebudou chtít vstoupit podruhé do té samé řeky s úplně stejnými porotci. Logicky se dá odhadnout, že lidé asi nebudou zvědaví na novou řadu, která bude přesnou kopií té samé (stejný důvod pro konkurs moderátorů), zatím ale víme, že někteří porotci (Milan Herman a Ondřej Hejma) by nabídkou rozhodně byli potěšeni a nejspíše by ani moc neváhali. Manželská dvojice Osvaldová – Soukup by se podle vlastních slov museli dlouho rozmýšlet. O ostatních jménech nemá smysl vůbec polemizovat, protože média vyfabulovala takové množství jmen, že…

V době, kdy soutěž válcuje Slovensko a kdy se objevují první skandály s výroky poroty (mladý účastník konkurzu podal trestní oznámení na porotce za urážku na cti, za kterou považuje výrok, že jeho pěvecký výkon je něco jako vtipný pokus o travesti show), Nova potvrdila, že SuperStar s pořadovým číslem 2 naplno ovládne naše nedělní večery znovu od ledna a potrvá podobně jako minule do června.

Celá druhá řada je tedy suma sumárum zatím jedním velkým otazníkem. Vedení projektu i jednotliví aktéři minulé série zatím žárlivě a úzkostlivě střeží jakékoliv podrobnosti. To ale asi není vůbec špatný marketingový tah. Napjatí diváci i kritici hltají každý další střípek mozaiky, který Nova blahosklonně uvolní a bulvární tisk již vymýšlí fiktivní scénáře a přináší zaručené informace a podrobnosti.

To nejdůležitější, co zatím víme je, že do konkursů se již přihlásilo pravděpodobně skoro dvakrát tolik uchazečů, než loni. Bude i sledovanost dvakrát taková, nebo soutěž ztratí (stejně jako většina jiných pokračování úspěšných soutěží) přízeň nás diváků?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článek1-. -1. 2004, 03: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006