O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Česko hledá SuperStar - rekordní počet přihlášek

autor : Redakce , vydáno : 03. 11. 2004

Do druhé řady projektu Česko hledá SuperStar, který začne televize Nova vysílat od ledna příštího roku, se už v tuto chvíli přihlásilo více zájemců než v případě první řady. TV Nova eviduje už více jak čtyři a půl tisíce potvrzených přihlášek.

S definitivním počtem přihlášených seznámí televize Nova veřejnost na tiskové konferenci 5.11.2004. Toto datum bylo stanoveno s ohledem na skutečnost, že systém potvrzování přihlášek vyžaduje několik dní na verifikaci zaslaných údajů a „vyčištění“ databáze od soutěžících, kteří nesplňují kritéria soutěže (především věk 16-28 let).

Televize Nova zároveň dokončuje výběr jak členů poroty, tak moderátorů pořadu a uzavírá s nimi smlouvy. Také oni budou veřejnosti představeni na tiskové konferenci 5.listopadu.

Bezprostředně po tomto úvodu do soutěže začnou první konkursy, které jsou prozatím plánovány na 8. – 9.11. do Ostravy, 11. – 15.11. do Prahy a 17.-18.11. do Brna. V případě dalšího podstatného nárůstu přihlášených mohou být konkursy v jednotlivých městech rozšířeny o další dny.

Tiskové oddělení TV Nova

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006