O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Železný shání peníze pro jižní Moravu

autor : PlusPress , vydáno : 04. 11. 2004

Přístup k peněžním zdrojům z evropských fondů, pomoc regionu a informovanost obcí i podnikatelů - to byla hlavní témata setkání poslance Evropského parlamentu Vladimíra Železného a zdejšího kandidáta v senátních volbách za Politické hnutí Nezávislí Jiřího Riegerta, které se včera uskutečnilo v Blansku. Oba politikové poté navštívili i blízké Boskovice a Letovice.

Zleva: Vladimír Železný, starosta Letovic Josef Novotný a kandidát do Senátu Jiří Riegert

Vladimír Železný a starosta Letovic Josef Novotný se při této příležitosti shodli na plné podpoře projektu, který počítá s využitím peněz poskytnutých zdejšímu regionu z prostředků evropských fondů. Europoslanec Železný, donedávna senátor zvolený na Znojemsku, zdůraznil, že hnutí Nezávislí i on osobně se aktivně zasadí o realizaci této životně důležité otázky pro celou jižní Moravu.

Zdroj : Blansko (Plus)

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006