O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Na stojáka - co to je?

autor : Redakce , vydáno : 05. 11. 2004

Již podruhé se taneční parket Lucerna Music Baru přemění v hlediště kavárenského stylu. Režisér Zdeněk Tyc a výkonný producent Ondřej Trojan zde budou natáčet další pokračování pořadu Na stojáka.

Myšlenka pořadu vychází ze žánru v zámoří oblíbeného, u nás ale téměř neznámého, tzv. comedy stand up show, tedy skeče jednoho herce, který se snaží pobavit publikum jen za pomocí svého umu a mikrofonu. „Sám jsem zvědav, jak to lidé přijmou. Ve světě se takovým show už léta daří, zatímco my vlastně teprve testujeme pořad, herce i diváky," říká režisér Zdeněk Tyc.

Podle reakce diváků z prvního natáčení se dá usoudit, že by se v budoucnu mohla v různých klubech podobná vystoupení neznámých talentů uchytit. „Z prvního natáčení jsme byli nadšeni. Odezva diváků nás utvrdila v tom, že děláme dobrou věc. Věříme, že pořad bude mít úspěch také na obrazovce,“ řekl obchodní a marketingový ředitel společnosti HBO Martin Cepek.

První středoevropská série stand up comedy vznikla v polské pobočce HBO již v květnu 1998, kde od počátku svého vysílaní slaví velký úspěch. Na základech úspěšného polského pořadu Na stojáka se rozhodla stavět i Česko-Slovenská pobočka HBO Central Europe, a proto vyzvala společnost Ondřeje Trojana Total HelpArt T.H.A., aby pro ně tuto stand up sérii vyrobila.

A kteří odvážlivci to budou tentokrát, kdo se postaví sám proti všem? Anna Polívková, Petr Čtvrtníček, Jitka Sedláčková, Věra Víchová, Ester Kočičková, Jana Tučková, Martin Zbrožek, Luděk Sobota, Bohumil Klepl, Jan Budař a Zuzana Krónerová.

Natáčení druhého představení se uskuteční v neděli, dne 14. listopadu od 16.30 a 20 hodin v pražském Lucerna Music Baru za přítomnosti diváků. Veřejná generální zkouška na druhé představení je 5. listopadu od 19.30 na Dobešce.

Všechna představení jsou přístupná veřejnosti a lístky mohou zájemci zakoupit přímo na Dobešce /tel: 244 468 173/ a v Lucerna Music Baru /tel: 224217108/, pokladna je otevřena denně: 10.hod–13.hod a 14.hod–18.hod.

Premiérové uvedení prvního dílu šestidílné pilotní série proběhne na HBO před vánočními svátky, dne 17. prosince ve 22 hodin.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006