O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Želary: nejnovější informace

autor : Redakce , vydáno : 05. 11. 2004

Ondřej Trojan dnes odlétl do New Yorku na přehlídku českých filmů v Brooklynu. Trojan: „V Brooklynu zahajují Želary letošní prezentaci naší kinematografie v U.S.A.

Z českých režisérů se mnou odlétá ještě Michaela Pavlátová. Po sedmi týdnech distribuce ve Státech vidělo Želary asi 30 000 diváků. V porovnání s bezmála 200 000 diváky Musíme si pomáhat je pro mne tento výsledek trochu zklamáním. Distribuce bude pokračovat minimálně do prosince, kdy se film objeví i v Anchoridge na Aljašce a v Honolulu na Havaji, takže doufám, že se celkový výsledek Želar zlepší. Koneckonců, myslím, že zrovna Eskymákům a Havajanům by se naše česká exotika mohla líbit… V pátek se sejdu s Michaelem Barkerem ze Sony Classics a budeme se bavit o Horem Pádem. Krom Oscarů se chtějí s filmem ucházet o Golden Globy a řešit budeme i termín americké premiéry,“ prozradil Trojan.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006