O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Andělé v Americe jdou do Čech

autor : Redakce , vydáno : 06. 11. 2004

Jedním z nejvýznamnějších počinů filmového kanálu HBO poslední doby je výjimečný šestidílný miniseriál proslulého režiséra Mikea Nicholse a divadelního autora Tonyho Kushnera ANDĚLÉ V AMERICE, který získal mj. pět Zlatých glóbů a celkem jedenáct prestižních televizních cen Emmy (včetně kategorií Nejlepší miniseriál, režie a herecké výkony).

Andělé v Americe jsou považováni za výjimečnou televizní událost - komorní a zároveň epickou podívanou, jež reflektuje dobovou politiku a morálku na příběhu šesti postav, jejichž osudy se vzájemně prolínají v bouřlivém prostředí New Yorku konce 80. let. Na hranici mezi komedií a tragédií, lásky a zrady, života a smrti sledují diváci jejich cestu krajinou zoufalství i naděje, která byla tak určující pro Ameriku konce 20. století.

Nyní se Andělé v Americe dostávají i do Čech a na Slovensko. Série odstartuje na HBO 21. prosince ve 21 hodin. Následující díly se budou vysílat vždy v úterý ve 21 hodin a opakovat se budou tentýž týden, v neděli večer po premiéře nedělního filmu.

V hlavních rolích seriálu uvidíme slavné herecké osobnosti takového formátu, jakou jsou Al Pacino, Meryl Streepová a Emma Thompsonová. Jedinečné je, že někteří z herců ztělesňují (stejně jako tomu bylo na divadelní scéně) více postav. Dále hrají Mary-Louise Parkerová, Jeffrey Wright, Justin Kirk, Ben Shenkman, Patrick Wilson, James Cromwell, Michael Gambon a Simon Callow.

Režie českého znění se ujal jeden z našich nejlepších dabingových režisérů, Jaromír Polišenský, letošní držitel Ceny Františka Filipovského za režii v oblasti seriálové tvorby. Diváci budou moci slyšet taková esa českého dabingu, jako jsou Alois Švehlík (Al Pacino), Zlata Adamovská (Meryl Streepová), Simona Postlerová (Emma Thompsonová), Jitka Ježková (Mary-Louise Parkerová), Tomáš Juřička (Jeffrey Wright), Saša Rašilov (Patrick Wilson) či Michal Jagelka (Ben Shenkman).

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006