O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Moje matka je na holky

autor : Marek Soldát , vydáno : 06. 11. 2004

Moje matka je na holky je nový film, který přichází do kin 11. listopadu. Rozebírá život a problémy rodiny, která se poněkud vymyká běžným zvyklostem a často i zdravému rozumu. Snímek ze španělského prostředí, jehož část se odehrává i v ČR, je zařazen do žánru komedie, jde ale také o spletitý milostný příběh s dobrým koncem.

Starší matka, která se se svým manželem před časem rozvedla, oznamuje třem dcerám úžasnou novinu. Zamilovala se. Její láska je ale o hodně mladší než ona, je z České Republiky, hraje na klavír, ale především…

…je to žena!

Tato novina, ač se to snaží nedat najevo, sestry Jimenu, Sol a Elvíru to velmi zasáhne a donutí k jednání. A jaká je nejúčinnější cesta, jak zabránit exotické brunetě vzít si jejich matku? Přeci svést ji!

Poslední dobou se s pořádně uhozenými komediemi roztrhl pytel a tak lze film Moje matka je na holky zařadit do stejné kategorie, jako Stepfordské paničky, nebo Bridget Jonesová s rozumem v koncích.

Hlavním motivem filmu je ale silný milostný příběh několika lidí, ve kterém si jistě každý divák najde svého hrdinu.

Moje matka je na holky je trochu chaotický snímek a já se přiznám, že chaotické filmy nemám moc rád. Rozhodně nejde ale o pouhý průměrný snímek, některé situace skutečně dovedou člověka k zamyšlení. Každopádně jde ale asi o film pro silnější povahy.

Režie: Daniela Fejerman, Inés París
Hrají: Leonor Watling, Rosa Maria Sarda, Maria Pujalte, Eliška Sirová, Sylvia Abascal
Scénář: Daniela Fejerman, Inés París
Kamera: David Omedes
Hudba: Juan Bardem, Andy Chango
Premiera: 11.11.2004
Žánr: Komedie
Přístupno od 12 let
Délka: 96 min.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006