O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Johnnie Walker mění tvář

autor : PlusPress , vydáno : 08. 11. 2004

Rázně kráčející dandy, jenž zhruba před sto lety doputoval na etiketu oblíbené whisky Johnnie Walker, dává nadobro vale nápoji, který propagoval. Jeho nástupce totiž definitivně odhazuje klobouk, hůl i monokl, protože tyto atributy jsou v dnešním světě spíš anachronismem.

Dítku britského kreslíře Toma Browna, jež je výplodem víceméně bezmyšlenkovitého čmárání na jídelním lístku při jedné z frivolnějších večeří, nezbylo než ustoupit návrhu proslulého francouzského módního designéra Christiana Lacroixe.

Ten nového Striding Mana oblékl do červeného kabátu s páskem, těsných bílých džín, černého trička a jeho krk ozdobil malou bílou šálou.

"Dandy není pouze synonymem pro rafinovanost a extravaganci, ale stojí nad módou a vytváří si vlastní styl," uvedl Christian Lacroix.

První pokusný balónek, který by měl potvrdit životnost nové podoby Johnnie Walkera, hodlá pařížský módní dům vypustit 1. prosince. Ten den totiž půjde na internetovém portálu Ebay do dražby jeho socha. Výtěžek z prodeje je určen organizaci Sidaction, která pomáhá postiženým nemocí AIDS.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006