O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kniha Nuda v Brně

autor : Redakce , vydáno : 08. 11. 2004

Pro všechny, kteří ulítli na tom, kterak Olina Šimáková natírá si celé tělo indulonou, Stanislav Pichlík nacvičuje bleskové navlékání prezervativu, pro všechny, kdo vyjekli, když Miriam Šimáková zčistajasna otevře oči ve spíži, pro všechny, kdo plakali pro Miroslava Norbachera, že umře nejpitomějším možným způsobem, smáli se Filipovi Rajmontovi, že miluje Pavla Lišku, pro všechny, kdo si zamilovali film Nuda v Brně, vychází teď knižní verze příběhu.

Obsahuje scénář filmu včetně nepoužitých nebo vystřižených nebo nikdy nenatočených scén, několik úryvků z deníku režiséra, CD s hudbou k filmu a všechny fotografie, co je při natáčení pořídil Čestmír Vejdělek.

Scénář k filmu získal Českého lva 2003 za nejlepší původní scénář roku.

Jan Budař

Spoluautor scénáře, herec a skladatel. Absolvent Janáčkovy akademie múzických umění v Brně. Hraje v Divadle Na zábradlí a v Národním divadle v Praze — tam hraje Romea. Na novém CD Marthy a Teny Elefteriadu nazpíval píseň „Všechno se stane dneska v noci“. Narodil se 31. 7. 1977, o panictví přišel v roce 1996 s Monikou S. — dnes je Monika manažerkou v Zetoru. Byl několikrát nominovaný na Talent roku českého divadla.

Vladimír Morávek

Spoluautor scénáře a režisér Nudy v Brně. Významný divadelní režisér. Je z Bruntálu, narodil se 9. 4. 1965, dostal několik cen jihomoravských dokumentaristů, mnohokrát ho nominovali na Cenu Alfréda Radoka. Pro Českou televizi natočil sedmdesát dva dokumentární filmy, tři pohádky a několik veselých pásem. Český literární fond mu za rok 1999 udělil prémii a věnoval mu broskvovou alej u Litvínova. O panictví přišel roku 1984 ve vlaku za Vyškovem. Má syna Alexandra. Bydlí v Brně.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006